Baks

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About Baks

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Wystarczy tylko troszkę przeczytać
 2. O tym, że ludzie przyprowadzają swoje rodziny by kupowali akcje i od nich odkupują? Nako dobrze napisał było o tym głośno w TV i gazetach można było przeczytać. Kupić możesz ograniczoną ilość akcji po zapisach, ale nikt nie ogranicza Cię do odkupywania od innych posiadaczy.
 3. Baks

  zulutrade

  Grałem na demie i nie jest powalające. Nie ma żadnych wykresów. Nie ma żadnych pomocniczych opcji. Możesz tylko wybrać walutę kupić sprzedać, ewentualnie oglądać historie zarobków/ strat. Dobra, bo prosta, dla wymagających już więcej nie polecam.
 4. Dodrukować pieniądze? Uważasz, że to takie skuteczne by było? A słyszałeś o dewaluacji pieniędzy w Polsce? Było za dużo pieniędzy na rynku i za chleb zamiast płacić 2zł płaciłeś 20000zł. Pieniądz nie miał wartości. Tyle dałoby dodrukowanie dużej ilości.
 5. No kurcze jak szef coś wytłumaczy to klękajcie narody. Taką definicję to i dziecko zrozumie Zmienność tą trzeba śledzić jak również zapowiedzi analityków. Dolar i euro potrafią wywinąć numer w nieoczekiwane różnice w cenie..
 6. Ciekawe czy nie ma warunku że musisz się osobiście tam wybrać założyć konto a później obsługa przez internet albo min 1 wpłata na konto 500.000
 7. Dokładnie. Z konta zawsze trzeba długo czekać na przelanie pieniędzy (o ile nie jest to przelew wewnątrz bankowy) a PP czy MB działają niemal, że ekspresowo. Już nie raz się o tym przekonałem korzystając MB
 8. Może koszt stworzenia nie jest wielki, ale wdrożenie przewyższa możliwości ludzi? Albo samo ściągnięcie zainteresowanych jest trudne. Jest wiele opcji, które trzeba by przeanalizować.
 9. Wystarczy nawet poczytać tematy na forum z nich się dowiesz sporo. Jest temat o tytułach książek, boków polecanych przez uczestników forum.
 10. Najpierw trzeba zarobić a żeby to zrobić trzeba się samemu dokształcić ;P Jednak słuszne spostrzeżenie. Trzymanie pieniędzy w skarpecie jest najgorszym rozwiązaniem, zamiast pieniądze na siebie pracować tylko tracą na wartości. Już lepiej opłacają się lokaty bankowe oprocentowane na śmieszne procenty... Własna firma to już nie małe wyzwanie głównie z urzędnikami i mądrymi przepisami tego państwa.
 11. Zarobić można jak mój przedmówca mówił dosłownie na wszystkim tylko trzeba wyczuć okazje. Na Foreksie tracą najwięcej Ci, którzy idą na żywioł. Zero, jakiej kolwiek wiedzy na temat gry i funkcjonowania. Może kiedyś widzieli demo albo i nie a w czasie gry dowiadują się, o co naprawdę chodzi. Pojęcia takie jak spread jest im obce to nie ma szans żeby wygrali jakieś pieniądze. No chyba że są to dzieci szczęścia ;P Ale dobrym graczą też podwija się noga. Jakieś wypadki losowe się trafią, że straci się spore kwoty ale wynika to już z bardziej ryzykownej gry.
 12. A jak oceniasz warto będzie kupować akcje czy może okazać się to porażką? Bo wiadomo, że po sprywatyzowaniu może różnie się dziać z giełdą. Teoretycznie sama w sobie generuje niezłe dochody..
 13. To skoro to mniejszy rynek to w sumie, czemu przedłużać czas pracy? Jakiś wymóg unii czy chcemy znowu naśladować inne kraje?
 14. Cała polityka giełdy polega na tym że nie jest manipulowana inaczej jak by można było uczciwie grać? Jakie majątki by posiadali właściciele giełdy przez przypadkowe hossy...
 15. Pod kontem wylanego potu? A nie wiesz czemu w Polsce do tej pory funkcjinował inny system nić w całej europie?