wiesiek

Użytkownicy
  • Content Count

    15
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by wiesiek


  1. Cześć, nie mam opcji depozytu przez paypal (mam tam 100$ dorzuce 100$ mam 200 i wymagany depozyt),jaka jest najlepsza metoda wpłaty?Mam konto w pko tylko boję się o koszty przewalutowania oraz opłat podczas wypłacania.Konto stworzyłem z linku oraz podałem kod ib.


  2. Witam,ostatnio wybrałem brokera do scalpingu -tickmill. Na koncie demo idzie mi dobrze ,chciałbym przerzucić się na prawdziwe pieniądze i tutaj pojawia się pytanie w jakiej walucie prowadzić konto. Funt oraz dolar raczej odpadają ,nie planuje przyszłości w kraju więc euro jest opcją przyszłościową, natomiast w pln mam zniżkę -10% (nie duża ,ale na kilku zleceniach dziennie odczuwalna).Czy jeśli założę konto w pln to będę płacił dodatkową opłatę za przewalutowanie u brokera -chodzi mi o złoto xau/usd mając konto w pln czy broker to przewalutuje i odliczy sobie koszta?


  3. NIestety nie mam kont realnych więc moje porówananie może byc subiektrywne ,ale w spredach na złocie daxie us500 tickmill wypada lepiej.Są to minimalne wartości,jednak na tickmillu moge dokonać zlecenia 0.01 lota , a na ic są tylko kontrakty-1.0 lota i wyżej (na daxie).Na walutach lepiej wypada ic i to o wiele jeśli mówimy o mniej prestiżowych parach -eurnzd  na tickmillu spread 25 .na ic tylko 5.Zarejestruję się z linku na -10% (rabat działa na koncie demo?) stworze konto demo o takiej samej ilości gotówki jaką zamierzam wpłacić i zobaczymy jak to będzie.