wiesiek

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wiesiek

 1. Witam,dziś chciałem kupic BTC/USD lot 0.50 w ic markets jednak wyskoczył komunikat ,że mam za mało środków ,a mam ich 2200$.Szukałem kalkulator żeby to sobie obliczyć jednak takiego nie znalazłem ,mógłby ktoś podlinkować lub matematycznie wytlumaczyć jak to liczyć,z góry dziękuje.
 2. Cześć, nie mam opcji depozytu przez paypal (mam tam 100$ dorzuce 100$ mam 200 i wymagany depozyt),jaka jest najlepsza metoda wpłaty?Mam konto w pko tylko boję się o koszty przewalutowania oraz opłat podczas wypłacania.Konto stworzyłem z linku oraz podałem kod ib.
 3. Dokładnie +jakieś wakacje najczęściej są w ue więc nie ma januszowania.
 4. Udało się z innej przeglądarki,teraz wysłać papiery i nadal mam 1:500 na koncie live oraz zniżkę tak?
 5. Niestety mogę wybrać tylko 1:30.Próbowałem na inne dane, inny email , podawalem kraj jako seszele i na koncie demo nadal 1:30.
 6. Na koncie demo możliwa tylko dźwignia 1:30.
 7. W IC jest dźwignia 1:30 Go markets działa od 2006 więc chyba są ok.Dzięki za odpowiedź.
 8. Witam szukam brokera z dźwignią 1:500 lub trochę mniej.Na oku mam kilku brokerów ,jednak nigdy nie miałem z nich nie korzystałem więc pytam o opinie. 1.Admiral markets 2.Fusion markets 3.Go markets 4.Hot forex 5.Osprey fx,traders way -brak regulacji
 9. W sumie racja ,najwyżej potem wymienie na euro po przeprowadzce.Dzieki za odpowiedź.
 10. Witam,ostatnio wybrałem brokera do scalpingu -tickmill. Na koncie demo idzie mi dobrze ,chciałbym przerzucić się na prawdziwe pieniądze i tutaj pojawia się pytanie w jakiej walucie prowadzić konto. Funt oraz dolar raczej odpadają ,nie planuje przyszłości w kraju więc euro jest opcją przyszłościową, natomiast w pln mam zniżkę -10% (nie duża ,ale na kilku zleceniach dziennie odczuwalna).Czy jeśli założę konto w pln to będę płacił dodatkową opłatę za przewalutowanie u brokera -chodzi mi o złoto xau/usd mając konto w pln czy broker to przewalutuje i odliczy sobie koszta?
 11. Okej dzięki za odpowiedzi ,będę miał jeszcze kilka pytań ,ale to jak przetestuje demo.
 12. Wybrałem tickmilla ,myślę że można im zaufać ,mają to co potrzebuje (niska prowizja mt4).Mają konto w polskim banku to jeśli założe konto live w pln to oni sami wysyłają dokumenty do rozliczenia pitu czy sam muszę to zrobić i jak to wygląda w innej walucie?
 13. NIestety nie mam kont realnych więc moje porówananie może byc subiektrywne ,ale w spredach na złocie daxie us500 tickmill wypada lepiej.Są to minimalne wartości,jednak na tickmillu moge dokonać zlecenia 0.01 lota , a na ic są tylko kontrakty-1.0 lota i wyżej (na daxie).Na walutach lepiej wypada ic i to o wiele jeśli mówimy o mniej prestiżowych parach -eurnzd na tickmillu spread 25 .na ic tylko 5.Zarejestruję się z linku na -10% (rabat działa na koncie demo?) stworze konto demo o takiej samej ilości gotówki jaką zamierzam wpłacić i zobaczymy jak to będzie.
 14. Witam,szukam broker do scalpingu :dax,us30,us100,us500,złoto,czasami waluty.Zastanawiam się nad tickmill oraz ic markets,który lepszy?