Hela Hebel

Premium
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Hela Hebel

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Mam jeszcze dwa krótkie pytania, Wciąż się uczę i poniosłem stratę podobno w takim wypadku nie składa się pit Z/G ? Na różnych forach czytałem sprzeczne opinie że do pit 38 obowiązkowo należy załączyć wyciąg od brokera. Gdzie indziej żeby przechowywać go w domu ?
 2. Witam mam rachunek w IC markets czy oprócz składania PIT ZG i PIT 38 w Polsce, powinienem wypełnić jakąś deklarację do US w Australii? Cyprze? W programie podatek 6.0 kwota SWAP i należnej prowizji jest wliczona w koszty uzyskania przychodu? Cy trzeba te wartości samemu zsumować? Mam jeszcze problem jaką metodę wybrać przy przy wypełnianiu PIT Metoda wyłączenia z progresją czy Metoda proporcjonalnego obliczenia. Mieszkam w Polsce i tu płacę podatki . Również pit 38 podatek z giełdy. Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Witam korzystam z IC Markets ctrader 3.7. Po wygenerowaniu pliku HTML z danymi okazuje się, że brakuje całej kolumny Closing USD Volume. cała reszta na miejscu. Z tego co czytam gdzieś można włączyć kolumnę . Proszę o pomoc terminy naglą. U mnie tak to wygląda. ID Symbol Opening Direction Closing Time (UTC+0) Entry Price Closing Price Closing Quantity Swap Commission Gross USD Net USD Balance USD Pips
 4. Dzięki. Teraz przez święta będę miał czas rozkminiać co tam mam powpisywać i skąd wziąść dane Ic Markets . Pozdrawiam zdrowych wesołych świąt dla całej rodzinki.
 5. Udało się wykonać tą drugą opcję, jest jakiś postęp teraz wyświetla mi się komunikat Brak dostępu do tej funkcjonalności. Co jeszcze mogę zrobić? Dzięki za cierpliwość.
 6. Nigdzie nie widzę takiej j możliwości . wchodzę na edycję profilu i tu również nic nie ma.
 7. Witam wszystkich. Mam problem z zalogowaniem się do programu PODATEK 6.0 . Na stronę forex club loguję się przez facebooka. Do programu również próbuję się zalogować wpisując dane z facebooka i wyskakuje komunikat błędny login i hasło. co robię nie tak?