ryziodominik

Premium
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About ryziodominik

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopiero wczoraj wszystko ruszyło, zmieniłem typ konta na pepperstonie na razor i handluje parami walut z końcówka ".r"
 2. szukałem tej informacji długo i znalazłem ją "Komunikacja z serwerami rachunków rzeczywistych odbywa się po portach 444, dla rachunków demonstracyjnych jest to port 443 - powinny być dostępne dla terminal.exe"
 3. a co wykorzystujesz do tradingu, chodzi o system i narzedzie? mt4/5 czy cos innego?
 4. Czy znasz jakiś program pod windowsa pokazujący zajętość portów, czy tylko netstat w cmd?
 5. Witam wszystkich. Mam taki problem, że mój MT4 na VPS-ie wyrzuca mi "connection feild" przez co nie moge składać żadnych zleceń kupna/sprzedaży. Już kontaktowałem sie z administracją VPS-a, polecili mi sprawdzenie które porty są wykorzystywane przez mt4. Chodzi o brokera Pepperstone i VPS Aruba (www.arubacloud.pl). Miałem wcześniej VPS-a od Aruby dla konta na IC Markets i wszystko chodziło bez problemu. Usunąłem serwer VPS dla konta IC Markets i nie popatrzyłem na jakim OS-ie stał, a to właśnie w OS-ie wypatruje problem. Dodam, że na moim komputerze w domu MT4 chodzi bez problemu. MT4 pobrany z oficjalnej strony Pepperston-a. Aktualnie mój VPS stoi na systemie "Windows 2019 64bit", prosze o sposób rozwiązania problemu lub innego taniego VPS-a, koniecznie z systemem z rodziny windows i/lub w jaki sposób sprawdzić te wykorzystywane porty?