Tantalos

Premium
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tantalos last won the day on February 10 2020

Tantalos had the most liked content!

About Tantalos

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem darmowych materiałów do nauki tradingu jest od groma w necie tylko żeby to wszystko zebrać jakoś w "kupę" to trochę się schodzi. Też nie jestem zwolennikiem ksiażek małolatów jednak osób/firm z doświadczeniem tak jak w podanym przez Ciebie materiale z YT na przykładzie Properly już bardziej. Prześledziłem trochę ich historię i ciekawie wyglądają te automatyczne strategie. Przyjrzę się bliżej temu tematowi.
 2. jakoś trzeba kasować kolejne owieczki z kasy
 3. Tak strategia ruszyła od kwietnia Na razie szału nie ma i jest na minusie 60Euro względem kapitału udostępnionego ale wiadomo jaki jest teraz rynek. Zresztą ja i ta patrze zawsze w perspektywie długoterminowej a nie z dnia na dzień
 4. Hehe ja podobnie nastolatek jeszcze byłem To fakt mało jest kobiet na rynku Forex, zwłaszcza tych grających samodzielnie. Na pewno ich mocno emocjonalne podejście do decyzji uniemożliwia im w dużej mierze handel. Owszem są jak zawsze wyjątki jednak u większości z nich emocje biorą górę.
 5. Hehe mi też nie udało się podjąć współpracy od Marca jednak już mam cały kapitał uzbierany bo udało mi się docisnąć trochę pasa w obecnej sytuacji i od kwietnia startuję A co do zapasów to moim zdaniem powinieneś podziękować Żonie bo nie musiałeś stać w kilometrowych kolejkach jak ludzie się nagle rzucili na zakupy
 6. Każdy szuka jakiejś automatyzacji bo wiadomo czas jest najcenniejszy i po co się męczyć jak można zautomatyzować coś ;) Wiadomo, że trzeba podchodzić rozważnie do tego :) Ostatnio gdzieś przeczytałem o Proptradingu że mają też automaty i powoli zgłębiam ten temat bo szczerze mówiąc jest to dla mnie nowość i jakos mało znanae w PL.
 7. moim zdaniem minimu to jakiś 1000$ żeby ruszyć jednak nalezy pamiętać że nie każdy ma takie możliwości i trzeba też poprawkę na swoje zasoby żeby nie wrzucać na zasadzie zastaw się i wszystko w giełdę żeby szybko zarobić. Już nie raz się przekonałem na Botach że to co szybko obiecuje zarobek to jedyne co szybko robi to zeruje depozyt ?
 8. Najprawdopodobniej uda mi sie podjąć współpracę już od Marca niewiele brakuje już do opłaty Co do testu to nie ma problemu, dam znać. Ostatnio złapałem kontakt z kilkoma osobami z oficjalnej grupy i podobno nie ma się czego obawiać Test jest na podstawie eBooka i wiedzy z życia codziennego.
 9. automaty mają jak sama nazwa wskazuje mają automatyzować handel na rynku i wiadomo że duża rzesza ludzi nie ma zamiaru kształcić sie w tym zakresie tylko wolą komuś zapłacić za narzędzie i z niego korzystać wg wytycznych Hehe miałem swój epizod w STE a raczej pojedyńcza scena ? jak dobrze pamiętam nawet miesiąca nie podziałał i poszło wyczyszczenie konta oni piramidują stratne pozycje bo rynek przecież w końcu zawrócić.... albo i nie jak było u mnie. Też odradzam ich a co do statementu to raczej nie uzyskasz od nich nic wiarygodnego. Dostaniesz tylko piękny wykresik ile to pipsów nie zarobili i jak to pięknie nie rośnie kapitał.
 10. Kurcze rzeczywiście ciężko na polskim rynku propów o coś z automatyzacją poza Properly. Opłatę początkową mają trochę zaporową bo 1000Euro a taka kwota piechotą nie chodzi jednak może warto spróbować. Doczytałem jeszcze że wszystkie ich strategie ruszają zawsze od pełnego miesiaca także jeszcze trochę czasu mam do namysłu bo teraz i tak bym nie zdażył dopiąć wszystkich formalności w 1 dzień żeby od 1 lutego zaczęła działać
 11. moim zdaniem nie jest to strata czasu bo jakoś trzeba tą grę opanować a jak opanuje sie ją na mikrolotach to po pewnym czasie stopniowo mozna zwiększać kapitał i zwiększać loty Małą łyżeczka do celu a nie od razu dużą chochlą
 12. Hehe widzę że podobne doświadczenia z cyklu "Zaraz pewnie odbije... Nie no teraz to juz na pewno zawróci itd itd" a później 0$ na koncie Co do wielkości kapitału to tuaj się nie zgodze bo najważniejsze to dobrać odpowiedni MM wg posiadanego kapitału Na dużych kontach też łatwo można wyzerować depo otwierając pozycje ze zbyt dużymi lotami.
 13. Oczywiście że nie liczę na to iż ktoś za darmo udostępni takie narzędzie Jeżeli ktoś będzie w stanie przedstawić wyniki na Myfxbook czy rzeczywiste statementy to jak najbardziej jestem w stanie zapłacić za takiego rozwiązanie Dzięki za link do artykułu, zaraz go przeczytam.
 14. hmm brzmi ciekawie, też chętnie bym zobaczył Myfxbook jak to się tam prezentuje bo wiele osób już obiecywało cuda a po weryfikacji wcale tak kolorowo to nie wyglądało
 15. A może jednak cuda się zdarzają i ktoś będzie miał rozwiązanie