dervill

Premium
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About dervill

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam
 2. Hej, Jako że za późno się o Was dowiedziałem i nie udało przyłaczyc mi się do waszego clubu by skorzystac z programu podatek v5 to chce podliczyć wszystko sam. I tu już mam pierwszy problem, ponieważ wyciągnąłem statment i tabele kursów nbp jednak co dalej Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić na przykładzie jednego wpisu z poniższego mojego statmentu jak liczyć tak by wszystko dobrze zrobić? (SWAP i prowizje także sie odejmuje tylko w jakim momencie?) Z góry dzięki za pomoc.
 3. No i wszystko w temacie A czy wasz koda rabatowy ten -21% można dodać jeszcze jakoś do istniejącego konta? Musiałbym pisac do supportu ICM pewnie o to nie?
 4. A jeszcze powiedz mi raposo ICM to dobry broker platforma czy polecałbyś innego? Bo szukam koniecznie czegoś z dźwignią x100 by grac na walutach i by broker nie był 100% Market Maker
 5. Faktycznie jak klikam w (i) danej pozycji to mam informacje Charget SWAP -40,32 Current SWAP -54,23To by było to.. automatu nie ustawiałem, więc to jest jakiś swap .. poczytam te materiały, dzięki raposo
 6. Witajcie, Jestem świażakiem w temacie i dopiero stawiam pierwsze kroki. Założyłem konto demo na ICMarkets i zaczałem bawić sie tradingiem. Wszystko fajnie ale .. gdy otworzyłem swoją pozycje na dłużej niż (2-3 dni) na platformie cTRader w zakładce History mam dziwne wpisy tak jakby ktoś grał na moim koncie. Nie logowałem się na konto 2 dni a tam pozycje otwierane i zamykane ze stratą. Czy ktoś wie co się tam dzieje? Czy to są jakieś prowizje opłaty za trzymanie dłużej pozycji jak kilka dni?