Pawel_FC

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

About Pawel_FC

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawa sytuacja dzisiaj na GBPCAD. Para tworzy ładną popytową świeczkę, która wybija dodatkowo poziom w okolicach 1.68120. Warto poczekać na zamknięcie, ale jeżeli do końca dnia nic się nie zmieni to scenariusz na dalsze wzrosty jest prawdopodobny.
 2. EURJPY kolejny raz wraca powyżej 120.850. Ostatnie kilka świeczek to niezdecydowanie w strefie tego poziomu. Nie zmienia to ogólnego sentymenty z wyższego TF który w mojej opinii dalej jest spadkowy, ale na tą chwilę ruch w górę może się wydłużyć.
 3. USDCHF testuje ciekawe miejsce w okolicach 0.99120. Bardzo dużo zależy od dzisiejszej świeczki. Jeżeli cena go nie pokona, możliwy ruch w dół. Zamknięcie powyżej, będzie świadczyło o sile popytu.
 4. Na koniec dnia jeszcze AUDJPY. Widać reakcję na 74.750. Na tą chwilę główny scenariusz to pogłębienie ruchu w dół. Zanegowaniem będzie powrót i trwałe zamknięcie powyżej tego poziomu.
 5. EURUSD powoli schodzi w dół. Dynamika niewielka, ale dalej jest szansa na pogłębienie ruchu na południe. Zanegowaniem tego scenariusza będzie powrót powyżej 1.11520.
 6. Bardzo ciekawie dzisiaj na EURUSD. Para wraca poniżej poziomu 1.11520. Może to być dodatkowo obrona overbalance. Wszystko zależy od zamknięcia świeczki D1. Jeżeli podaż pokona ten poziom, możliwy jest dalszy ruch w dół.
 7. Kolejny dzień pod znakiem spadków na dolarze. Tym razem na USDCHF wybili kluczowy poziom w okolicach 0.99150. Dzisiejsza świeca jest bardzo mocna, cena odjechała ale warto obserwować okolice tej strefy, gdyby miało dojść do retestu. Tak długo jak utrzymują się poniżej, główny scenariusz to dalsze spadki.
 8. USDCAD jak do tej pory realizuje scenariusz z wczoraj. Para przetestowała okolice wybitego poziomu na 1.32200, po czym mamy reakcję podaży i zjazd w dół. Na tą chwile dalsze spadki to główny scenariusz.
 9. USDCAD wraca poniżej 1.32200. Wczorajsza wzrostowa świeca mogła być typową fałszywką. Warto obserwować zamknięcie z D1. Jeżeli utrzymają cenę poniżej tego poziomu, dalszych ruch w dół prawdopodobny.
 10. Para wystrzeliła mocno w górę i dotarła w okolice ciekawego poziomu na 1.26150. Świeczka daily buduje długi dolny cień, co może świadczyć o dalszej sile popytu. Na tą chwilę jednak poziom trzyma cenę, dlatego korekta w dół jest bardziej prawdopodobna. Zanegowaniem tego scenariusza będzie wybicie 1.26150 i zamknięcie D1 powyżej.
 11. Kolejna ciekawa para na dziś to EURGBP. Po rajdzie na funcie para mocno zjechała i jesteśmy w okolicach kluczowego poziomu 0.88700. Jeżeli do końca dnia nie zostanie pokonany, jest szansa na podejście w górę. Zanegowaniem będzie zamknięcie daily poniżej.
 12. GBPAUD zgodnie z wczorajszym planem. Przetestowali jeszcze raz dolne ograniczenie strefy, po czym mamy pięknego swinga w górę. Kluczowe wsparcia na poziomach 1.81250, 1.80700. Droga do dalszych wzrostów otwarta.
 13. GBPAUD testuje ciekawą strefę. Górna granica to okolice 1.81250, dolna 1.80700. Najbliższe dni mogą być decydujące dla dalszego trendu. Tak długo jak cena utrzymuje się powyżej dolnego ograniczenia bardziej prawdopodobne jest odbicie i podejście w górę. Zanegowaniem scenariusza będzie trwałe pokonanie 1.80700.
 14. Dzisiaj na tapecie USDCHF. Ostatnie świece mogły wskazywać niezdecydowanie. Cena była wypychana w górę, jednak końcowo świeczki miały dość długie górne cienie. Cena cały czas utrzymuje się jednak powyżej ciekawej strefy w rejonach 0.99120. Tak długo jak zostanie powyżej scenariusz wzrostowy bardziej prawdopodobny. Zanegowaniem tego scenariusza będzie przebicie 0.99120 i trwałe zamknięcie na daily.
 15. USDCAD dzisiaj bardzo silnie w górę. Ostatnie dni można było odczytywać jako niezdecydowanie, jednak cena nie zdołała pokonać okolic 1.32150 gdzie znajduje się główne wsparcie. Dzisiejszy ruch wybija kolejny ciekawy poziom, w rejonach 1.32560. W obecnej sytuacji droga do dalszych wzrostów otwarta.