Kima23

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kima23

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Kima23

  Kryptowaluty.Expert Wszystko o kryptowalutach

  Hej, czytałam artykuł, bardzo interesujący. Jeśli tylko znajdę czas, na pewno się tam wybiorę :)
 2. Kima23

  Bitcoin i kryptowaluty. Wymiana doświadczeń, opinie

  Hej @raposo! Dzięki za odpowiedź. Jednak chyba się zdecyduje na inwestycje. Może być bardzo dobrą alternatywą dla już wg mnie zbyt popularnego BTC.
 3. Kima23

  Bitcoin i kryptowaluty. Wymiana doświadczeń, opinie

  Hej @raposo! A co możesz powiedzieć na temat FTO? Jestem od dłuższego czasu zainteresowana tą kryptowalutą, bo ostatnio wzrósł jej wolumen, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Masz jakieś praktyczne wskazówki, którymi mogłabym się kierować?
 4. Kima23

  Kryptowaluty.Expert Wszystko o kryptowalutach

  Hej, sama jestem mocno zainteresowana tematyką kryptowalut. Jeśli będziecie mieć jakieś ciekawe info na ten temat, piszcie! Ja sama narazie korzystam z blogów i forów o tematyce krypto. Chyba do tej pory najczęściej czytam https://buycoinnow.com/blog. Prosto, jasno i bardzo przejrzyście opisane pierwsze kroki jak zacząć przygodę z kryptowalutami :)
 5. Hej, dowiedziałam się ostatnio od znajemgo o bardzo dobrym narzędziu dla firm, która przyjmuje płatności kryptowalutami. Czy ktoś z Was już korzystał z podobnego rozwiązania w swojej firmie? Chciałabym się dowiedzieć czegoś wiecej na ten temat. Czytałam na stronie https://paycoiner.com/, że mają całkiem korzystne rozwiązania. Chyba najbardziej przekonuje mnie fakt, że mają szeroki wybór kryptowalut i niską opłatę za przeprowadzone transakcje ( 0,45% ceny transkacji). Korzystał może ktoś z podobnych usług?
 6. Hej, widziałam ostatnio na stronie https://coindeal.com/, że jest nowa promocja związana z kryptowalutami BCH/ BTC. Od dnia 03.07.2018 do 09.07.2018 jest możliwość uzyskania najniższej prowizji, nawet do 70%! 1. Na początek trzeba wszyscy traderzy BCH/ BTC otrzymują 40% zniżki na prowizję, ale to nie wszystko 2. Jeśli dzienna kapitalizacja rynkowa wzrośnie do 100 BTC, rabat jest zwięszany do 55% 3. Najwyższa kapitalizacja rynkowa wzrasta do 150 BTC- rabat wzrasta do 70% Myślę, że warto zaprosić do udziału w akcji znajomych i razem tradować parą BCH/ BTC:)