GoldWolf

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About GoldWolf

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała
 1. Co Ci mam podać byś sprawdził czy jest wszystko OK. Konto mam zweryfikowane i założone właśnie platformę odpalałem. A wiesz może która z dostępnych form przelewu jest najlepsza - orientujesz się?
 2. Ze strony przekierowania jest na: po kliknięciu na otwórz konto kieruje na: Natomiast z forum kieruje bezpośrednio na: To sobie możecie sprawdzić. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, bo przy rejestracji faktycznie później w opisie jest podane gdzie podać nr REF ID.
 3. Czy jest sens zakładanie konta demo przez linka, czy później skorzystać z niego przy zakładaniu już konta realnego?
 4. Czy dla bezpieczeństwa nie lepiej wybrać konto standard mimo, że nie będzie się miało rabatu? Stosuje dłużysz horyzont czasowy i się zastanawiam czy nie zabezpieczyło by mnie to przed różnymi krachami? PS czy jest jakiś limit czasowy na to by wpłacić wymagane depo?
 5. Jednak przerwa też u nich występuje (https://www.fxpro.pl/trading/platforms/comparison) - dla MT4 i MT5 - " 24/5 Handel zostać zatrzymany na 1 minut pomiędzy 22:00:00, a 22:01:00 (czasu UK) " - tak jakby nie mogła być o 21:58 - 22:00, niech sobie jest i 2 minuty.
 6. Chyba jest PL20, a demo założyłem z Waszego linku. A na początku co do indeksu i tak raczej chodzi mi tylko o podgląd. Pozdrawiam
 7. Mam pytanko bo prawdopodobnie założę u nich konto. Obecnie korzystałem XTB i Admiral Markets, ale ten ostatni ma jakąś dziwną dla mnie przerwę techniczną między 23:59 a 0:05, a później masz taki kwiatek - jak luka w tygodniu na kablu. Trochę się jeszcze waham, bo po za tą wpadką nie zauważyłem innych problemów. Tak przy okazji mogę podpytać, który broker byłby dobry. Przy czym nie korzystam z daytradingu, właściwie 4 pary walutowe - ropa, złoto, US30 i ew. WIG20 oraz MT4. Jedynie wolałbym konto w PLN, bo można obliczyć podatek - w AM sami podają. Z FXPro korzystałem głównie do ćwiczeń z wykresem historycznym i nie miałem okazji sprawdzić jak działa. Wydaje mi się to sensowna oferta.