Quarior

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Quarior

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Quarior

  Po godzinach do kina

  Ja ostatnio w kinie byłem na Hobbicie Pustkowie Smauga. Muszę przyznać, że film jest naprawdę godny polecenia. Producenci, graficy i cała obsada efektów specjalnych stanęła na wysokości zadania, sprawiając nieodparte wrażenie realistycznych scen. Naprawdę polecam ten film wszystkim.
 2. Quarior

  Jak podchodzisz do stratnych pozycji?

  Jeżeli mogę skomentować.. Ja osobiście widząc stratną pozycję ją zamykam.. dlaczego? nie wiem taki już mam swój odruch.. Zbyt wiele może straciłem wcześniej i tak się u mnie wypracowało to niestety.. a wy?
 3. Quarior

  NAJWIEKSZY OSZUST- BROKER = PLUS 500

  Ouu.. widzę ze ostro ktoś się wkurzył Na plus500 zleciłem 3 wypłaty.. pierwsze dwie doszły bez najmniejszego problemu.. następne już tak dobrze nie było niestety no cóż.. Może faktycznie ten "wielki powrót" był tylko chwilowy?
 4. Quarior

  Jaki kapitał na start?

  Zabawa w handel to w głównej mierze mimo wszystko hazard Sam nie raz straciłem kilka "zielonych" ale po jakimś czasie udawało się to nadrobić i znów stracić i znów zarobić myślę, że tutaj nie ma miejsca na strach.. nie w tej części gospodarki..
 5. Quarior

  Zmiany w MetaTrader 4, wersje beta

  Zmiany są tak poważne, że bardzo duża część EA przestanie działać prawidłowo, mogą pojawić się problemy ze wskaźnikami itd.Czytałem, że na pewno nie działa renko i wszystko co odczytuje pliki hst. Jest już jakieś rozwiązanie, tak więc kierujcie pytania do autorów wskaźników lub nie zezwalajcie na aktualizację mt4.