Max

Jaka była największa strata na rynku Forex, którą ponieśliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Strata była spora bo kilka stówek ale z czasem się to udało odrobić. Zresztą straciłem pieniądze już zarobione więc poniosłem klęskę, że nie potrafiłem tego przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jak się gra mniejszymi stawkami to i emocje są mniejsze, niż wtedy, gdy ktoś wkłada grube tysiące. Po prostu bardziej koncentrujesz się na grze, niż na pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że ważnym czynnikiem jest staż im dłużej gramy tym emocje zanikają. Ale też zawsze jakieś są. Grubsza kasa wiadomo że to większa odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ładnymi sumami widzę już operujesz.. Dobrze, że zawsze jest możliwość odkucia się. A nie zraziłeś się do gry po takiej przegranej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1800GBP w kilka klikniec,,, w nerwach i złości popełnia się najwieksze pomyłki!!! ale i Plus500 miało w tym swój udział,,robili mnie w jajo aż miło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak dla rozluźnienia .. 50 tyś USD :P oczywiście na DEMO :D a tak serio kilka set złotych na Plus500 :wacko:

Edytowane przez Fuli5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1% portfela nigdy wiecej nie było. Myślę ze autor wątku zakładam ze nowy gracz na rynkach wszelakich powinien poczytać coś o zarządzaniu wilkoscią pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

300 Euro jednym strzałem i miałem Margin Call... - ależ to były eeeeemocje !!! Tuż przed Sylwestrem. Nauczyło mnie to że rynek dyskontuje ( moje widzi mi się że Hmmm ) dosłownie wszystko.

No risk, no fun Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, niefajnie tak patrzeć jak wykres śmiga, ale nie w tą stronę co trzeba. Dwa już zaliczyłam Margin Call i to naprawę boli. Ale cóż cały czas się uczymy. Teraz już cały czas z zyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że ja tylko o demo mogę się wypowiadać... ale widze, że ładne sumy tutaj szły :D poza tym, że traciliście to też czegoś się nauczyliście? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie odmiennych rezultatów jest małomądre... :) Każda porażka powinna czegoś uczyć. Mnie nauczyła niejednego :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo może też zniechęcić... i dać do myślenia, czy faktycznie nadajemy się do forexa... a potrzeba sporej wiedzy i motywacji, żeby chcieć się czegoś nauczyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi