long.trader

Forever Entertainment [FOR] – Analiza na zamówienie

Recommended Posts

http://comparic.pl/forever-entertainment-analiza-na-zamowienie/


 


Zobacz także analizy: Indygo, Orlen- http://comparic.pl/indygo-idg-pkn-orlen-pkn-gorace-spolki-dnia/


Lotos, ZE PAK - http://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-lotos-zepak/


 


Głównym przedmiotem działalności Forever Entertainment S.A. jest produkcja gier na różne platformy sprzętowe. Emitent pełni funkcję dewelopera rozpoczynając od stworzenia koncepcji gry, a skończywszy na jej produkcji.


foreveren-w1-1024x509.png


Wykres z tygodniowym interwałem wskazuje na trwający od końcowych miesięcy 2014 roku trend wzrostowy. Świadczy o tym przede wszystkim dynamiczne przebicie długoterminowej i dobrze respektowanej linii trendu, a także korzystna analiza wolumenu. Po silnym impulsie wzrostowym podpartym wysokimi obrotami przyszedł czas na korektę. Korzystne jest to, że była ona bardzo łagodna i odbywała się na malejących obrotach. W zasadzie można uznać, że została ona już zakończona, gdyż cena od dwóch tygodni systematycznie wzrasta, czemu towarzyszy także wzrost wielkości obrotów. Bardzo podręcznikowa sytuacja techniczna wskazywałaby, że cena powinna rosnąć przynajmniej do kluczowego oporu jakim jest poziom dwóch poprzednich szczytów czyli 0,85 zł.


foreveren-d1-1024x508.png


Wspomnianą łagodność korekty w przeciwieństwie do impulsu ją poprzedzającego widać dobrze na wykresie dziennym. Co ciekawe aktualnie także widać rosnące zainteresowanie w postaci większych świec wzrostowych oraz większego wolumenu. Prawdopodobnie rozpoczął się kolejny impuls wzrostowy. Ruch korekcyjny skończył się w dobrym miejscu, gdyż podstawy bardzo dużych świec często działają jako wsparcia lub opory. Dodatkowo można wyznaczyć linię trendu, która może pomóc w wyznaczeniu kolejnego ciekawego miejsca na kupno w przypadku kolejnej korekty. Przed nami strefa oporu okolic 0,55-0,56 zł. Jej wybicie oznaczać będzie otwarcie drogi na wspomniany szczyt w rejonie 0,85 zł.


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz