long.trader

Redan [RDN], Monnari [MON] – Gorące spółki dnia

Recommended Posts

http://comparic.pl/redan-rdn-monnari-mon-gorace-spolki-dnia/

 

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan1-1024x508.png

Spółka drugi dzień z rzędu wzrastała o prawie 20% przy ogromnych obrotach. Doszło do wybicia, trwającego od prawie 1,5 roku poziomu oporu. Wczoraj opisywałem dokąd może dotrzeć cena po wybiciu tego poziomu. Kolejny opór to 3,42 zł, który wydaje się niemal pewnym celem kupujących. Zachodzi pytanie skąd tak dynamiczne wzrosty, skoro nie pojawiła się żadna przełomowa informacja. Krążą plotki, że jeden z domów maklerskich ujawnił swoim klientom raport o spółce, zawierający rekomendację kupna z ceną docelową znacznie powyżej aktualnej ceny (ceny z wtorku). Zapewne niebawem raport ujrzy światło dzienne, ale na kupno akcji może być już wtedy za późno.

 

Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

monnari-1024x509.png

Także Monnari wpisuje się w tzw. „szmacianą hossę”, o której coraz głośniej wśród drobnych inwestorów. Wczoraj akcje zdrożały o ponad 7% na gigantycznych obrotach. Doszło do wybicia poziomu poprzedniego maksimum. Droga dalej na północ jest zatem otwarta. Powodem wczorajszego przyspieszenia była także rekomendacja jednego z brokerów, który zaleca kupno akcji, a co najważniejsze cenę docelową wyznaczył na poziomie 19 zł. Jest to cena wyższa od aktualnej o ponad 30%.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz