long.trader

Lubawa [LBW], Mostostal Warszawa [MSW] – Gorące spółki dnia

Recommended Posts

Lubawa produkuje m.in. zasobniki, namioty, kamizelki kuloodporne i odłamkoodporne, pokrowce, plandeki oraz szelki do przenoszenia oporządzenia.

lubawa-1024x508.png

Kurs na poniedziałkowej sesji wzrastał przez większą część dnia, niestety końcówka przynosi mieszane odczucia. Mimo wszystko przy podwyższonych obrotach pokonany został ważny opór w postaci poprzedniego szczytu. Jest to znaczący poziom, gdyż już wcześniej bardzo dokładnie był testowany. Teoretycznie droga do poprzednich maksimów została otwarta, choć trzeba mieć na względzie szeroki kanał, w którym się znajdujemy. Wzrost do jego górnej krawędzi oznaczałby osiągnięcie okolic 1,35 zł.

 

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal-1024x510.png

Także warszawski Mostostal oscyluje w formacji kanału, z tym że jest to formacja wzrostowa, a dolna krawędź pełni rolę linii trendu. Górna krawędź była testowana z powodzeniem już 5 razy, dolna trzykrotnie. Mamy zatem do czynienia z długoterminową i dobrze respektowaną formacją. Po ostatnim odbiciu cena zaczęła rosnąć. Wczoraj pokonany został lokalny poziom oporu. Stało się to przy wysokich obrotach. Wydaje się, że kierunek jest oczywisty, a celem może być górna krawędź kanału czyli okolice 8 zł, gdzie przebiega ważny, długoterminowy opór, którego fragment widać na wykresie.

 

http://comparic.pl/lubawa-lbw-mostostal-warszawa-msw-gorace-spolki-dnia/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz