long.trader

Colian [COL], KGHM [KGH] – Gorące spółki dnia

Recommended Posts

http://comparic.pl/colian-col-kghm-kgh-gorace-spolki-dnia/

 

Colian Holding SA jest silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii.

colian-1024x509.png

Dynamiczny trend wzrostowy trwający już prawie 3 lata ostatnio wyhamował nad ważnym wsparciem. Wczorajsza świeca wskazuje na możliwą obronę tego poziomu. Ważne jest także to, że w czasie korekty obroty wyraźnie maleją. Wydaje się, że dalsze wzrosty są całkiem realne. Przypomnę, że informowaliśmy o możliwych wzrostach już przy poziomie 2,80 zł 15 października ubiegłego roku.

 

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm-1024x509.png

Obserwując notowania głównej siły naszej giełdy można odnieść wrażenie, że kluczowe wsparcie przy 100 zł ponownie zadziałało. Tak jest dotychczas, choć należy wspomnieć, że byki nie zdobyły jak na razie żadnego przyczółku. Kurs zbliża się do pierwszego znaczącego oporu przy 114 zł. Jeżeli uda się go pokonać to z dużym prawdopodobieństwem można założyć wzrost ceny do okolic 120 zł, gdzie przebiega linia korekty. Zapowiada się zacięta walka w najbliższych dniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz