long.trader

Groclin [GCN], Integer [ITG] – Gorące spółki dnia

Recommended Posts

http://comparic.pl/groclin-gcn-integer-itg-gorace-spolki-dnia/

 

W dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną. W chwili obecnej do portfela wyrobów spółki można zaliczyć: poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

groclin2-1024x509.png

Spółka wzrosła na wczorajszej sesji o ponad 17%. Co ważne stało się to na bardzo wysokich obrotach. Doszło tym samy do wybicia ponad półrocznej linii trendu spadkowego. W najbliższych dniach nastąpi atak na kluczowy opór, którym jest poziom ostatniego szczytu trendu spadkowego. Już tera można mówić o wstępnym sygnale kupna, ale dopiero wybicie tego poziomu otworzy drogę do zmiany trendu na wzrostowy. Szerszą analizę opublikowaliśmy 27 grudnia, w której z analizy wyższych interwałów czasowych wynikała możliwość zakończenia spadków.

 

Integer to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy.

integer1-1024x508.png

Spółka wygenerowała wczoraj sygnał kupna, którego celem powinien być wzrost do okolic 188-190 zł czyli do linii trendu spadkowego. Po drodze nie ma żadnych znaczących przeszkód, a kluczowy opór został wczoraj pokonany. Co prawda świeca posiada dłuższy górny cień i to psuje trochę efekt siły kupujących, aczkolwiek ogromne obroty na jakich dokonało się to wybicie każą uważać stronę popytową za wygraną. O możłiwości wystąpienia takiego scenariusza informowaliśmy 21 stycznia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz