long.trader

JSW [JSW], KGHM [KGH] – Gorące spółki dnia

Recommended Posts

W dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

jsw-1024x509.png

Ciekawie na akcjach JSW. Mimo, że trwa długoterminowy trend spadkowy, nie spada ożywione zainteresowanie tymi walorami zwłaszcza na wielu forach giełdowych. Aktualnie spółka za sobą dobry okres, dawno nie wdzianych silnych wzrostów. Na samy dnie trendu można dostrzec tworzenie się formacji RGR. Być może trwa budowa prawego ramienia. Wczoraj podczas spadków na szerokim rynku, spółka odnotowała całkiem spory wzrost, pozostawiając długi cień świecy na dole. Taki kształt zachęca do dalszych wzrostów. Strefa oporu okolic 22 zł pełni tutaj rolę linii szyi i dopiero pokonanie tego ograniczenia może skutkować większymi wzrostami. Potencjalny zasięg tej formacji daje szansę na wzrost do około 30 zł, gdzie przebiega kluczowy opór.

 

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm1-1024x509.png

Wczoraj nastąpiła nieznaczna poprawa na akcjach naszego giganta. Małym sukcesem jest obrona wsparcia przy okrągłych 100 zł. Spółka jest nadal bardzo wrażliwa na notowania miedzi i również tam należy spoglądać. Wczorajsza obrona odbyła się na bardzo dużych obrotach co daje nadzieję na odbicie od wsparcia, jeżeli tylko miedź także zacznie wzrastać.

 

http://comparic.pl/jsw-jsw-kghm-kgh-gorace-spolki-dnia/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz