Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Wystarczy, że będziesz się kierować instrukcjami, które opisaliśmy na naszej stronie tutaj:

http://forexclub.pl/brokerzy/fxpro/rachunek-real/

Ważne jest by przejść do formularza z poziomu naszej strony. Etap weryfikacyjny opisany w ostatnim kroku sprawi, że będziesz miał całkowitą pewność, że wszystko poszło jak trzeba.

Gdybyś miał jakiekolwiek problemy lub wątpliwości to możesz się z nami kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rachunek jest MT4 zainstalowane loginy są, ale niestety maja jakiś problem z moimi dokumentami, zdaje się za nie mogą otworzyć skanów ,jakiś miły pan zadzwonił do mnie i przeprowadziliśmy mila pogawędkę na ten temat szkoda tylko ze u mnie tak kiepsko z angielskim

edit:

Chyba już doszedłem o co chodzi. Podłączyłem złe pliki, bo mam bałagan na pulpicie. Teraz już na 100% dobre przesłałem na adres backoffice@fxpro.com

Edytowane przez bluszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze miał problem z dokumentami to również może dołączyć je w Panelu Klienta Direct.FxPro.

Hasło na MT4 można zmienić na dwa sposoby:

1) w Direct.FxPro w zakładce Actions

2) w samym programie -> u góry Narzędzia -> Opcje -> Serwer -> Zmień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu być nie powinno ale zawsze jak masz wątpliwości to lepiej skontaktować się z nami. Adres brokera jest podany zarówno na jego stronie, jak i na naszej:

http://forexclub.pl/brokerzy/fxpro/o-brokerze/

(na dole)

Najważniejsze jest by zgadzał się numer konta i nazwa odbiorcy oraz tytuł przelewu by łatwiej zidentyfikować na które konto MT4 dokonać wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystkie osoby, które otworzyły lub planują otworzyć rachunek cTrader ECN w FxPro czeka miła niespodzianka. Mianowicie, w lutym w życie wchodzi program rabatowy, dzięki któremu na samym zawieraniu transakcji można zyskać od 0.2 pips do 0.8 pips na każdej transakcji. Dodatkowo, do handlu dołączyło aż 20 nowych par walutowych, m.in. USD/PLN, co sprawia, że obecnie mamy dostęp aż do 40 instrumentów.

Więcej informacji u nas na stronie:

http://forexclub.pl/artykuly/wiadomosci/aktualnosci/rabaty-prowizji-i-nowe-pary-walutowe-w-fxpro-ctrader-ecn/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle niespodzianka co powrót do pierwotnej formy naliczania prowizji na kontach ECN.

Na początku było tak, że od każdego 1 mln obrotu (czyli od każdej transakcji) pobierana jest prowizja, a spread był czystorynkowy. Następnie była zmiana i prowizja została wkalkulowana w spread, przez co został on powiększony o w/w wielkość. Miało to taką zaletę, że od razu było widać ile wyniesie nas całkowity koszt transakcyjny.

Teraz powrócono do starego modelu więc spread się spowrotem zmniejszył, a prowizja doliczana jest oddzielnie. Mniej więcej wychodzi na to samo tylko teraz doszedł program rabatowy, co ostatecznie powinno obniżyć koszty transakcyjne, szczególnie osobom, które wykonują duży obrót. Informacja jest również na naszej stronie ;).

To dotyczy tylko kont ECN cTrader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj oenadam,

Zgadza się. Na kontach MT4 jedyną prowizją jaka jest pobierana na walutach i metalach to zmienny spread. Przedział widełek znajduje się tutaj:

http://forexclub.pl/brokerzy/fxpro/spready-forex-mt4/

Na kontraktach i akcjach dochodzi jeszcze prowizja:

http://forexclub.pl/brokerzy/fxpro/spready-akcje-metale-futures/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam pięknie wszystkich, jako, że jestem nową użytkowniczką ;)

Chciałabym założyć konto w FXPro, ale wyniknęła pewna dziwna trudność.

Wysłałam kolorowy skan dowodu osobistego, jak napisano na stronie, że dla członków UE nie musi być inny dokument tożsamości.

A tu mi mówią, że nie akceptują ID i żebym przysłała kopię paszportu lub prawa jazdy. Ale jak? Jednego i drugiego nie posiadam, bo przecież nie muszę.

A jesteśmy przecież w Unii, to ID powinno być wystarczające.

Help? :)

cytuję:

>

> Thank you for sending in your documents, could you please send us a colour copy of your Passport or Driving License as we cannot except ID Cards.

>

> Also we will need a colour copy of a utility Bill such as a Electric/Gas bill or Bank statement under 6 months old.

>

> Once we have received this we can proceed in opening your account.

>

> Kind Regards,

>

> FxPro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nowa użytkowniczko ;)

Oj ktoś tam się chyba nie wyspał... Czy zakładałaś konto poprzez Forex Club? Jeśli tak to proszę podeślij mi swoje imię, nazwisko oraz e-mail na PW, a ja to z nimi załatwię.

Czy dostarczyłaś im też jakiś rachunek nie starszy niż 6 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj nastąpiła aktualizacja FxPro cTrader ECN. Ok, a więc po kolei:

1) Przesuwanie zleceń oczekujących na wykresie.

Przy otwartej pozycji rynkowej możemy ustawić SL i TP jednym kliknięciem myszki, przesuwając suwaki (TP / SL) z lewej strony wykresu w górę lub w dół. Po puszczeniu przycisku zlecenie jest automatycznie zaakceptowane.

Identycznie wygląda to dla zleceń oczekujących Stop/Limit, czyli możemy ustawić zlecenie oczekujące na wykresie (klik prawym -> np. Sell Limit/Buy Stop na X), a następnie od razu przesunąc je w wybrane miejsce. Potem kwestia dodania parametrów SL/TP wygląda identycznie jak przy pozycjach rynkowych.

Usunąć je można równie szybko - wystarczy kliknąć na X przy parametrze sukawa. Podwójny klik na dany parametr otwiera okno jego edycji, jeśli ktoś woli taki sposób modyfikacji.

To coś czego zdecydowanie brakuje na MT4, gdzie trzeba sobie radzić dodatkowymi strategiami.

2) Dodanie wyboru zakresu wyświetlania statementów.

Wcześniej była możliwość wygenerowania historii konta w całości. Teraz dodano różne przedziały czasowe i wybranie okresu niestandardowego.

3) Zmiana skali wykresu na osi Y (pionowej).

Wystarczy kliknąć na oś, przytrzymać i przesunąć w dół by ścieśnić wykres. Aby wróćił do normy klikamy dwukrotnie na oś.

4) Podświetlanie pozycji.

Po najechaniu myszką na pozycję z zakładki Pozycje lub Zlecenia, zostaje ona podświetlona na wykresie wraz ze zleceniami TP i SL. Pomocne w ich identyfikowaniu przy wielu aktywnych pozycjach..

5) Przycisk odłączenia wykresu.

Został dodany przycisk odłączenia wykresu od platformy -> klik prawym na wykres -> "odłącz wykres". Następnie możemy go przerzucić np. na inny monitor. Przy jego zamknięciu poprzez X, wraca na swoje miejsce.

6) Więcej informacji w liście kont.

Mamy kilka rachunków rzeczywistych lub demo na platformie na które się logowaliśmy. Zamiast pamiętać ich numery i co tam siedzi, widzimy jaka jest para walutowa i dźwignia, czyli coś czego brakuje na MT4. O ile walutę można sobie łatwo sprawdzić to z dźwignią był problem :).

7) Odciążenie platformy.

Jeśli cTrader wykryje, że pracujemy na powolnym łączu internetowym to automatycznie wyłączy nam pobieranie i wyświetlanie Market Depth, co powinno przyspieszyć działanie platformy. Jeśli jednak mimo to chcemy mieć dostęp do tych danych wystarczy je ponownie 'zasuskrybować'.

Na pewno to nie koniec zmian. Cały czas zbieramy sugestie od inwestorów, które przekazujemy do odpowiedniego działu FxPro.

post-3-0-86750000-1334306557_thumb.png

post-3-0-18244100-1334306558_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze takie pytanko: zakładając, że np. utraci się większość pieniędzy z konta i trzeba dopłacić by móc znów wejść na rynek, ile musi to być pieniędzy - tyle ile wynosi minimalny depozyt czy też można np. wpłacić powiedzmy 200 USD lub równowartość w innej walucie lub nawet mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko: zakładając, że np. utraci się większość pieniędzy z konta i trzeba dopłacić by móc znów wejść na rynek, ile musi to być pieniędzy - tyle ile wynosi minimalny depozyt czy też można np. wpłacić powiedzmy 200 USD lub równowartość w innej walucie lub nawet mniej?

Pierwsza wpłata musi wynosić tyle ile wynosi minimalny depozyt ustalony przez brokera (dla kont MT4 to 500 USD, dla kont ECN to 1000 USD). Każda kolejna wpłata może opiewać na dowolną kwotę więc w opisanej przez Ciebie sytuacji możesz zdeponować dowolną ilość środków, bo konto już zostało aktywowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wprowadzone zostały konta rzeczywiste MT4 z walutą bazową PLN. Dzięki temu wszystkie wartości związane z handlem na platformie będą wyświetlane w rodzimej walucie. Aby otworzyć rachunek z polską złotówką należy dokonać tego poprzez stronę angielskiego oddziału FxPro.

Opis procedury rejestracyjnej

Otwarcie rachunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś super niskie spready na ECN FxPro, EUR/USD 0.0-0.3 pips !

Potwierdzam super niskie spredy (tylko obserwacja bo nie gram w lipcu). Proszę jednak o wyjaśnienie jak się rzecz ma z prowizją. Poprzednio za 10k (0.1) prowizja wynosiła 0.60 w obie strony (dwa X 0.30). Teraz widzę za ten sam vol 1.30 (dwa X 0.65). Rachunek w euro. Jakoś przegapiłem podwyżkę która to zmienia! Pozdrawiam! (M)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam super niskie spredy (tylko obserwacja bo nie gram w lipcu). Proszę jednak o wyjaśnienie jak się rzecz ma z prowizją. Poprzednio za 10k (0.1) prowizja wynosiła 0.60 w obie strony (dwa X 0.30). Teraz widzę za ten sam vol 1.30 (dwa X 0.65). Rachunek w euro. Jakoś przegapiłem podwyżkę która to zmienia! Pozdrawiam! (M)

Już na shoutbox trochę o prowizji było. Generalnie trudno określić czym się kierował broker. Zauważ, że wcześniej spread był dużo wyższy, więc też taniej nie było. Jeśli utrzymają się takie spready i wolumen będzie wysoki, to nic nie stoi na przeszkodzie by prowizje obniżyć. Tak stało się w Dukascopy... Dajmy czas FxPro i testujmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...