Recommended Posts

Pracuje na tej platformie i dzisiaj dopiero zobaczyłem to zlecenie co oznacza (wiem wstyd) dla SELL BID>MIT co to jest MIT zawsze stosowałem zlecenia limit i stop ASK BID ale nigdy MIT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, z czego może wynikać fakt że z ostatniego tygodnia czy dwóch nie pokazuje mi zamkniętych pozycji na wykresie?

oczywiście w ustawieniach mam włączoną wizualizacje zleceń i starsze pozycje są pokazane..

ps. pliki javy czyściłem ale więcej pomysłów już nie mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj,

Sprawdź jeszcze czy masz najnowszą wersję Javy - może pojawiła się jakaś aktualizacja?

Po tym wyczyść pliki cache.

Jeśli to nie pomoże to sugeruję bezpośredni kontakt z Dukascopy - może ktoś z działu IT będzie znał rozwiązanie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 8.07.2014 o 09:12, raposo napisał:

Witaj,

Na naszej stronie są opisane wszystkie rodzaje zleceń. Co prawda, artykuł stary, bo z 2010 roku, ale nic tu się nie zmieniło :).

http://forexclub.pl/edukacja/porady/rodzaje-zlecen-w-dukascopy-bank-platforma-jforex/

Raposo,

link nie działa. Czy są gdzieś w języku ojczystym opisane zlecenia dostępne na platformie JForex, najlepiej z przykładami, z opisem, które są realizowane do "skutku", a które jednorazowo wysyłane na rynek skutecznie bądź nieskutecznie, w całości lub w częściowo. Jak działa Trailing Stop, a co to jest Trailing Step. A może jest  jakiś webinar tłumaczący jak działają poszczególne rodzaje zleceń w Dukascopy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć Jacek,

Link nie działa, bo zdążyła się zmienić nasza strona, a wraz z nią odnośniki :). Artykuł jest cały czas na stronie:

https://forexclub.pl/rodzaje-zlecen-w-dukascopy-bank-platforma-jforex/

Z grubsza wszystko pozostało aktualne. O webinariach nic mi nie wiadomo.

Trailing Stop to SL kroczący. Trailing Step to krok, czyli co ile pipsów/punktów SL będzie modyfikowany ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raposo,

bardzo dziękuję za szybką i jak zwykle niezawodną odpowiedź. Jakoś nie mogłem tego odnaleźć w nowym miejscu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JForex przeszło kolejny szereg aktualizacji. Pojawiły się m.in.:

• Szybkie dodawanie SL/TP z wykresu,
  • Automatyczne dodawanie SL/TP/Slippage do wszystkich rodzajów zleceń,
  • upgrade alertów cenowych,

+ szereg mniejszych modyfikacji.

Szczegóły:

https://forexclub.pl/nowosci-platforma-jforex-dukascopy/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta