Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Mamy więc taką samą ocenę różnych sposobów dokonywania transferów pieniężnych. Ja ze swej strony dodam, że dla mnie ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo środków, a w przypadku Skrilla, Netellera czy nawet Dotpay'a gdzieś z tyłu głowy zapala mi się żółta lampka. ;-)  

Co do karty kredytowej mam osobiście także inne zastrzeżenia - poczucie ograniczonej kontroli zadłużenia co zapewne zmuszałoby mnie do ciągłej kontroli salda karty. To jak dla mnie mało komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat ze Skrilla korzystam od lat i przelewałem nim także większe kwoty jednak tylko dlatego, że było mi tak szybciej albo w skrajnych przypadkach taniej (transfery środków poza teren UE, np. do Australii). Muszę przyznać, że pod względem bezpieczeństwa nigdy nie miałem zastrzeżeń, a nawet wręcz przeciwnie - bywali wręcz nadgorliwi :)).

Karta - mówisz o kredytowej. Jest możliwość wpłaty także z debetówki, o ile oferuje nam przeprowadzanie transakcji elektronicznych (trzeba ustawić na nie dodatkowe limity). Wtedy środki ściągane są z konta ale wspomniane przeze mnie "wady" nadal obowiązują :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W LMAX-ie zazwyczaj stosunkowo niewiele się dzieje z uwagi, iż ich działalność skupia się przede wszystkim na klientach instytucjonalnych i dystrybucji płynności, ale.... Wprowadzono ostatnio nowe instrumenty - indeksy giełdowe oraz kryptowaluty. Szczególnie nieźle prezentuje się pierwsza grupa - spread na DAX 0,7 pips bez dodatkowych prowizji to całkiem niezła oferta :)

Szczegóły:

https://forexclub.pl/lmax-wprowadza-nowe-instrumenty/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi