Skocz do zawartości

Easy-Forex


fila
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może inwestycje w opcje przy minimalnym ryzyku? W Easy Forex bonus do 1200 zł na pierwsze transakcje.

 

Broker Easy Forex przygotował ofertę dla nowych klientów, którzy chcą handlować opcjami waniliowymi albo obecnych użytkowników, którzy jeszcze nie handlowali nimi na tej platformie. Rejestrując się, można skorzystać z bonusu do 1200 zł wobec strat poniesionych w pierwszych pięciu transakcjach na opcjach. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi gwarantowany stop loss, który ochroni przed negatywnym bilansem konta.

 

Przypomnę jeszcze, że łatwość handlu opcjami z easy-forex zapewnia intuicyjna platforma opcyjna - Option Are Easy (ORE). Jeśli planujesz krótkoterminowe inwestycje, to opcje mogą okazać się bardzo efektywnym instrumentem finansowym - u tego brokera klient może parametryzować profil zysk/ryzyko w zależności od własnych preferencji oraz zawierać transakcję opcyjne na 21 głównych parach walutowych w tym EUR/PLN i USD/PLN oraz na złocie. Platforma oferuje handel opcjami „in the money”, „at the money” oraz „out of the money”.

 
Więcej informacji o ofercie oraz jej regulamin: www.easy-forex.com/gtw/6235561.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak dla mnie fajny broker, bo ma nietypowe instrumenty (np. można grać na niby-opcjach). Do tego indeksy nie działają jak zwykłe CFD (nie nalicza się swap), ale po prostu mają jakiś termin wygaśnięcia. Dla mnie w większości kwestii jest ok.

 

Tylko ostatnio miałem pewien problem, a właściwie mam nadal. Od 18 grudnia nie mam kwotowań na US500 mimo otwartej pozycji. Reinstalowałem platformę, kontaktowałem się z supportem i nic. Trochę to zniechęca do realnego konta u tego brokera.... Na realu nawet 30 minut braku kwotowań wywoływało u mnie chęć wypłaty kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

z tego co czytam Easy Forex zyskał sporą sympatię. Teraz chyba zmienili nazwę na Easy markets. Na forach i w porównaniach brokerów też jest wysoko oceniany przez traderów (np. http://rekinfinansow.pl/broker-forex/

Na pewno fajny jest bonus, dla początkujących wydaje się to być dobry broker choć szkoda, że MM ale z tego co widziałem mają rachunki pro chyba na ECN.

Pozdrowienia dla forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...