Skocz do zawartości

USD/CAD Analizy


trader-ket
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

USD/CAD w ciekawym miejscu. Dotarliśmy do maksimów z lipca br. Będziemy tworzyć podwójny szczyt? Ja czekam na potwierdzenie... Kolejny opór dopiero na 1.0660, czyli na poziomie szczytu z października 2011 i sierpnia 2010.

 

Tu też robi się historycznie... :)

post-3-0-68052800-1385630429_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

jakimś cudem wtedy te dane mi umknęły, nieważne :-) no to jakie propozycje na tej parze walutowej, bo ja obstawiam spadki ze względu na korektę ale czy to nie za wcześnie bo jesteśmy w trójkącie opadającym a jak mi wiadomo przeważnie wtedy wykres wybija górą (czerwone linie to wsparcie i opór)

post-1000245-0-05951500-1394920611_thumb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo dobrych wieści było więc musiało się coś spartolić :). Jestem pod duuuuuuuuużym wrażeniem tego co wydarzyło się ostatnio na USD/CAD. Biorąc pod uwagę zmienność z ostatnich miesięcy teraz możnaby pomyśleć, że wydarzyło się coś ekstra ważnego, a właściwie chyba nic takiego nie było. Tak czy inaczej, CAD umocnił się do dolara na ponad 270 pips w zaledwie tydzień. Mało tego, wygląda na to, że to jeszcze nie koniec i możemy wrócić nawet do 1.0900.

post-3-0-47804600-1395995947_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Witam wszystkich:)
Dzisiaj na tapecie USDCAD. Obserwuję od piątku i ciekawie to wygląda. Kilka ostatnich dni ostry zjazd w dół, piątek odreagowanie, dojście w okolicę 1,32210 i dzisiaj kontynuacja. Na tą chwilę mogą zjechać niżej, droga otwarta, chyba że cena powróci i zamknie się powyżej tego poziomu np na dziennym TF.

USDCADH1.png

USDCADDaily.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

USDCAD koryguje. Świece z wtorku i środy pokonały poziomy kolejno 1.3200 i 1.32500. Dzisiejsza korekta schodzi poniżej 1.32500 ale dalej utrzymują cenę powyżej dolnej strefy. Tak długo jak nie została ona trwale przebita, scenariusz wzrostowy bardziej prawdopodobny. Zanegowaniem będzie zamknięcie daily poniżej 1.3200.

USDCADH1.png

USDCADDaily.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USDCAD testuje okolice 1.3200. Jeżeli spojrzeć na daily świeczka ma sentyment spadkowy, ale poziom jak do tej pory nie został pokonany. Najważniejsze jest dzisiejsze zamknięcie. Jeżeli przebiją to scenariusz na spadki, jeżeli nie i zostaną na obecnych poziomach lub wyżej, możliwe podejście w górę.

USDCADH1.png

USDCADDaily.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USDCAD odbija od wsparcia w rejonach 1.3200. W piątek cena przetestowała poziom, po czym nastąpiło cofnięcie w górę. Dzisiaj mamy już silniejsze odbicie i ładną popytową świecę. Standardowo warto obserwował jaki będzie kształt na D1 końcem dnia. Na tą chwilę dalszy ruch wzrostowy bardziej prawdopodobny.

USDCADH1.png

USDCADDaily.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...