Skocz do zawartości

BANKIERS POLECA QUERCUS TFI!


Antoni Pieniądz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

 

Od kiedy działa firma i z jakimi rezultatami? Strona niezbyt rozbudowana więc za bardzo nic nie wiadomo o najważniejszych kwestiach...

 

edit:

Ok, znalazłem odnośnik do MyFxBook ale nie dość, że prawie wszystko ukryte to podłączone jest do konta demo. Sprzedajecie sygnały i gracie na demie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Od kiedy działa firma i z jakimi rezultatami? Strona niezbyt rozbudowana więc za bardzo nic nie wiadomo o najważniejszych kwestiach...

 

edit:

Ok, znalazłem odnośnik do MyFxBook ale nie dość, że prawie wszystko ukryte to podłączone jest do konta demo. Sprzedajecie sygnały i gracie na demie?

 

 

Cześć raposo.

 

Na wstępie ukłon za niewykasowanie postu.

 

Firma została zarejestrowana w październiku 2012 r.

Jak zauważyłeś, strona bankiers.pl nie jest rozbudowana, jak inne duże portale służące ciągłemu dostarczaniu treści. Ma być prosta w odbiorze i czytelna.

 

Sprzedajemy sygnały, a rachunek prezentuje możliwości systemu.

 

PS. Oczywiście, na myfxbook jest wiele kont rzeczywistych, więc potencjalny Klient ma duży wybór.

 

Ślę pozdrowienia, Antoni Pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być prosta w odbiorze i czytelna ale zawierać najważniejsze informacje, czyli informację rozpoczęciu działalności czy statystykach sygnałów (co jest chyba najistotniejsze i jeśli wyniki są dobre to powinniście się nimi chwalić na samej stronie głównej na czerwono :) ).

 

Znalazłem odnośnik tylko do dema na Bossie. Czy możesz tu wkleić linki do kont rzeczywistych?

 

Temat jest reklamą więc nie usunę go ale muszę przenieść do "Interesujących linków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być prosta w odbiorze i czytelna ale zawierać najważniejsze informacje, czyli informację rozpoczęciu działalności czy statystykach sygnałów (co jest chyba najistotniejsze i jeśli wyniki są dobre to powinniście się nimi chwalić na samej stronie głównej na czerwono :) ).

 

Znalazłem odnośnik tylko do dema na Bossie. Czy możesz tu wkleić linki do kont rzeczywistych?

 

Temat jest reklamą więc nie usunę go ale muszę przenieść do "Interesujących linków".

 

Informacje o rozpoczęciu działalności można znaleźć pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx

Myślę, że strona www, to nie miejsce na takie dane, jednakże dziękuję za spostrzeżenie.

 

Nie jestem zwolennikiem dużych czcionek i krzykliwych kolorów, bo uważam to za przerost treści nad formą.

 

Wg nas najważniejszy jest % jaki może uzyskać Klient. Nie chcemy, aby "ginął" w gąszczu statystyk i zestawień.

 

PS. Pisząc o kontach rzeczywistych, miałem na myśli innych użytkowników, którzy gwarantują 2 000 % w miesiąc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne podejście, naprawdę :).

 

Ja patrzę na to z perspektywy potencjalnego klienta i poważnie byłby zainteresowany sygnałami ale... Pierwsze czego szukam na stronie takiej firmy to:

- czy jest wiarygodna (statut firmy, kapitał zakładowy, rok założenia, NIP, siedziba itd.)

- statystyki wyników (uzyskany procent, zarobione pipsy, maksymalne obsunięcie przy konkretnej wartości ryzyka, ilość transakcji),

- cena usługi.

 

Reszta na dobrą sprawę mnie nie interesuje. O ile pierwszy punkt w połowie jest załatwiony, trzeci w całości to drugiego, który jest chyba najistotniejszy w ogóle nie ma.

 

O tej czerwonej czcionce na stronie głównej pisałem z przymróżeniem oka :). Chodziło mi raczej o czytelne przedstawienie wyników. Czyli rozumiem, że wyniki, które osiągacie są przedstawione właśnie tutaj i nie można liczyć na nic poza tym?

http://www.myfxbook.com/members/bankiers_pl/bankiers-bankierspl/319091

 

Większość parametrów jest ukryta, mimo, że to konto DEMO. Plus taki, że żywotność jest powyżej roku. Minus właśnie za to, że to demo (wolałbym aby mój dostawca, którego sygnały mam powiedzieć również grał na realu i ryzykował swoje środki...) oraz obsunięcie sięgające prawie 50% depozytu. Nie ma też zupełnie nic o drugiej usłudze, czyli kontraktach na GPW...

 

I piszę poważnie. Jeśli osiągane wyniki będą rzetelnie zaprezentowane i wiarygodne to chętnie skorzystam z Waszej oferty. Ba, nawet jestem gotów podjąć współpracę ;). Jednak póki co to mnie nie przekonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne podejście, naprawdę :).

 

Ja patrzę na to z perspektywy potencjalnego klienta i poważnie byłby zainteresowany sygnałami ale... Pierwsze czego szukam na stronie takiej firmy to:

- czy jest wiarygodna (statut firmy, kapitał zakładowy, rok założenia, NIP, siedziba itd.)

- statystyki wyników (uzyskany procent, zarobione pipsy, maksymalne obsunięcie przy konkretnej wartości ryzyka, ilość transakcji),

- cena usługi.

 

Reszta na dobrą sprawę mnie nie interesuje. O ile pierwszy punkt w połowie jest załatwiony, trzeci w całości to drugiego, który jest chyba najistotniejszy w ogóle nie ma.

 

O tej czerwonej czcionce na stronie głównej pisałem z przymróżeniem oka :). Chodziło mi raczej o czytelne przedstawienie wyników. Czyli rozumiem, że wyniki, które osiągacie są przedstawione właśnie tutaj i nie można liczyć na nic poza tym?

http://www.myfxbook.com/members/bankiers_pl/bankiers-bankierspl/319091

 

Większość parametrów jest ukryta, mimo, że to konto DEMO. Plus taki, że żywotność jest powyżej roku. Minus właśnie za to, że to demo (wolałbym aby mój dostawca, którego sygnały mam powiedzieć również grał na realu i ryzykował swoje środki...) oraz obsunięcie sięgające prawie 50% depozytu. Nie ma też zupełnie nic o drugiej usłudze, czyli kontraktach na GPW...

 

I piszę poważnie. Jeśli osiągane wyniki będą rzetelnie zaprezentowane i wiarygodne to chętnie skorzystam z Waszej oferty. Ba, nawet jestem gotów podjąć współpracę ;). Jednak póki co to mnie nie przekonuje...

 

 

Co człowiek, to podejście.

Nie oczekujmy, że wszyscy będą pod jedną linię. Dajmy ludziom trochę swobody w podejściu ;-)

 

- czy jest wiarygodna (statut firmy, kapitał zakładowy, rok założenia, NIP, siedziba itd.)

 

  Wszystko do potwierdzenia na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx

  Pozostałe wymagane dane umieszczone na bankiers.pl w zakładce <KONTAKT>.

 

- statystyki wyników:

  uzyskany procent - JEST

  zarobione pipsy - JEST

  maksymalne obsunięcie przy konkretnej wartości ryzyka - JEST

  ilość transakcji - JEST

 

 - cena usługi.

 

  Podana.

 

Masz interesujące spostrzeżenia i cieszy dialog z mądrą osobą.

Jeżeli > 200 % w rok, to nic poza tym, to na pewno uzyskujesz lepszy wynik i stąd to niezadowolenie ;-)

 

Piszę poważnie - zepewne znajdą się dostawcy / brokerzy / fundusze, które zasypią Cię potrzebnymi danymi i będziesz szczęśliwym użytkownikiem ich oferty.

 

Z podrowieniami!

 

PS. CZEPIASZ SIĘ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co człowiek, to podejście.

Nie oczekujmy, że wszyscy będą pod jedną linię. Dajmy ludziom trochę swobody w podejściu ;-)

Jak najbardziej, dlatego przedstawiam forumowiczom moje, bo przerobiłem już wiele firm, które dawały sygnały czy zarządzały rachunkami nawet na parę mln i zawsze kończyło się to podobnie ;). Niestety potem była fala lamentu i niezadowolenia, bo ludzie potracili pieniądze, bo nie wiedzieli na co zwracać uwagę...

 

 

 

Wszystko do potwierdzenia na stronie: https://prod.ceidg.g....UI/Search.aspxPozostałe wymagane dane umieszczone na bankiers.pl w zakładce <KONTAKT>.

To prawda, dlatego szkoda, że nie chwalicie się tym na stronie tylko człowiek musi szukać :). Wątpię aby przez to strona straciła na przejrzystości. Ok, czepiam się :).

 

 

 

- statystyki wyników:uzyskany procent - JESTzarobione pipsy - JESTmaksymalne obsunięcie przy konkretnej wartości ryzyka - JESTilość transakcji - JEST

Ale że gdzie? W ledwo widocznym odnośniku do MyFxBook do konta demo? Liczę na jakieś konto rzeczywiste, a nie demowe transakcje... 

Co z tymi wynikami na kontraktach na GPW? O nich nie ma zupełnie nic.

 

Jeśli chodzi o ich "widoczność" to faktycznie znów się czepiam ale co do reala i wyników z FW20 to już raczej nie :).

 

 

Jeżeli > 200 % w rok, to nic poza tym, to na pewno uzyskujesz lepszy wynik i stąd to niezadowolenie ;-)

Ale ja absolutnie nigdzie nie napisałem, że dla mnie to nic i że zarabiam więcej więc nie musisz mnie w ten sposób prowokować :). Wręcz przeciwnie - uważam to za świetny wynik:

- o ile mówimy o rozsądnym obsunięciu kapitału (46% to dużo, choć patrząc na cały okres nie jest źle)

- o ile jest on osiągany na koncie rzeczywistym (na demie to i 10000000% jest małowarte ;) ).

 

 

Piszę poważnie - zepewne znajdą się dostawcy / brokerzy / fundusze, które zasypią Cię potrzebnymi danymi i będziesz szczęśliwym użytkownikiem ich oferty.

 

Źle odebrałeś mój post. To nie atak Ciebie lub Twój serwis czy wyraz niezadowolenia. Pokazuję Ci mój punkt widzenia, jako osoby potencjalnie zainteresowanej ofertą, która pracowała w branży "zarządzania środkami" i sama też niejednokrotnie korzystała z usług tego typu firm. To Twój biznes i zrobisz jak zechcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od pewnego czasu sam inwestuję na foreksie ale szukam wlasnie czegos do dywersyfikacji swoich transakcji. czemu akurat zdecydowales sie na przekazywanie sygnalow smsami skoro jest juz tyle portali z social tradingiem, gdzie nie trzeba samemu wklepywac transakcji tylko podlaczamy konto i po sprawie?

 

no i fakt. wolalbym zeby moj dostawca sygnalow gral na realu niz na demie. jak bede tracic przez jego sygnaly to wolalbym zeby on tez tracil i byl ze mna solidarny. moze wtedy bedzie bardziej sie starac.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, dlatego przedstawiam forumowiczom moje, bo przerobiłem już wiele firm, które dawały sygnały czy zarządzały rachunkami nawet na parę mln i zawsze kończyło się to podobnie ;). Niestety potem była fala lamentu i niezadowolenia, bo ludzie potracili pieniądze, bo nie wiedzieli na co zwracać uwagę...

 

To prawda, dlatego szkoda, że nie chwalicie się tym na stronie tylko człowiek musi szukać :). Wątpię aby przez to strona straciła na przejrzystości. Ok, czepiam się :).

 

Ale że gdzie? W ledwo widocznym odnośniku do MyFxBook do konta demo? Liczę na jakieś konto rzeczywiste, a nie demowe transakcje... 

Co z tymi wynikami na kontraktach na GPW? O nich nie ma zupełnie nic.

 

Jeśli chodzi o ich "widoczność" to faktycznie znów się czepiam ale co do reala i wyników z FW20 to już raczej nie :).

 

Ale ja absolutnie nigdzie nie napisałem, że dla mnie to nic i że zarabiam więcej więc nie musisz mnie w ten sposób prowokować :). Wręcz przeciwnie - uważam to za świetny wynik:

- o ile mówimy o rozsądnym obsunięciu kapitału (46% to dużo, choć patrząc na cały okres nie jest źle)

- o ile jest on osiągany na koncie rzeczywistym (na demie to i 10000000% jest małowarte ;) ).

 

 

Źle odebrałeś mój post. To nie atak Ciebie lub Twój serwis czy wyraz niezadowolenia. Pokazuję Ci mój punkt widzenia, jako osoby potencjalnie zainteresowanej ofertą, która pracowała w branży "zarządzania środkami" i sama też niejednokrotnie korzystała z usług tego typu firm. To Twój biznes i zrobisz jak zechcesz. 

 

raposo, dziękuję za cenne uwagi.

 

"W rewanżu" czuję się zobowiązany udzielić komentarza o stronie FOREXCLUB.

 

Bardzo ciekawa inicjatywa. Dobry rozkład strony, czytelna treść.

Na pewno można byłoby wskazać niedociągnięcia [jak w każdym pomyśle], ale po co ;-)

Fajnie, że działacie, macie zajawkę i to liczy się najbardziej.

 

3mam kciuki za dalszy rozwój :-) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od pewnego czasu sam inwestuję na foreksie ale szukam wlasnie czegos do dywersyfikacji swoich transakcji. czemu akurat zdecydowales sie na przekazywanie sygnalow smsami skoro jest juz tyle portali z social tradingiem, gdzie nie trzeba samemu wklepywac transakcji tylko podlaczamy konto i po sprawie?

 

no i fakt. wolalbym zeby moj dostawca sygnalow gral na realu niz na demie. jak bede tracic przez jego sygnaly to wolalbym zeby on tez tracil i byl ze mna solidarny. moze wtedy bedzie bardziej sie starac.

 

 

pzdr

 

 

Cześć MathewFX

 

Nie używam social tradnigu, ponieważ chcę zbudować własną markę na rynku.

Nie interesuje mnie tylko "trzepanie" kasy, ale zaistnienie BANKIERS w świadomości graczy.

 

Jeżeli chcesz tracić solidarnie z dostawcą, to musisz znaleźć takiego, który ma ujemny wynik.

 

Posiadam równolegle rachunek rzeczywisty, a demonstracyjny jest jego odzwierciedleniem.

 

Pozdro! Antoni Pieniądz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo ciekawa inicjatywa. Dobry rozkład strony, czytelna treść.Na pewno można byłoby wskazać niedociągnięcia [jak w każdym pomyśle], ale po co ;-)Fajnie, że działacie, macie zajawkę i to liczy się najbardziej.

Dzięki za dobre słowa. Konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana, bo wspomaga rozwój i wykluczanie błędów, których samemu nie zawsze się zauważa :).

 

Mam nadzieję, że utrzymasz te stabilne wyniki z MyFxBooka i takie same osiągasz na koncie rzeczywistym. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem ze chce tracic ale nie wykluczam ze taki scenariusz jest mozliwy przeczytaj uwaznie. chyba ze ty gwarantujesz osiaganie zyskow w przyszlosci i w przeciwnym wypadku np zwracasz koszt abonamentu??

 

ok skoro demo jest jego odzwierciedleniem to mozesz podlaczyc ten rzeczywisty  do myfxbooka chociaz na chwile na potwierdzenie tych slow?? nie musi byc widac ile masz tam depozytu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathewFX, nie muszę tracić, aby bardziej starać się.

Solidarny ze swoimi Klientami zawsze jestem. 11 lat w sprzedaży w dużej korporacji nauczyło mnie właściwego podejścia.

 

Nikt nie zagwarantuje zysku w przyszłości. Chyba, że ma szklaną kulę ;-)

 

MathewFX, rachunek prezentujący możliwości systemu jest wskazany. Takie przyjąłem podejście.

Za chwilę będę proszony o przedstawienie PIT z DM, wyciągów z konta bankowego, itp. ...

 

Pozwól, że pozostane przy założonej strategii.

 

PS. Jakie Ty masz wyniki na FOREX za ostani rok, dwa?

 

Ślę pozdrowienia, Antoni Pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj moj pierwszy post. nie jestem dlugo na fx i nie mam jakichs super wynikow dlatego tez interesuje sie social tradingiem zeby zdywersyfikowac to. mi idzie roznie ale tez nic nie sprzedaje. gdybym zarabial fajna kase to przeciez nie czytalbym nawet twojej oferty podobnie jak inni twoi potencjalni klienci.

 

mnie tam nie interesuje czy placisz podatki ale jesli mam zaplacic wlasciwie w ciemno 400zl za sygnaly osoby ktora gra na demie to ja podziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że grasz od pewnego czasu, więc trudno było mi określić czas spędzony na rynku.

 

Firma jest zarejestrowana i w pełni legalna, więc wszelkie opłaty ponosi.

 

Rozumiem Twoje obawy i do niczego nie namawiam Cię.

Mam Klientów, którzy na początku prezentowali podejście identyczne do Twojego [wszakże 399 zł "piechotą nie chodzi"],

a później przekonywali się do usługi i są zadowolonymi użytkownikami.

 

PS. Ile % zysku masz od rozpoczęcia inwestowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram dopiero pol roku wiec swiezak ze mnie i dalej sie ucze. na poczatku troche stracilem i powoli to odrabialem i na ta chwile jestem do przodu niecale 15 proc. nie jest to jakis szal ale tez duzo nie ryzykuje.

ok, ale miesieczny abonament nic mi nie da wiec policzmy to w skali roku. 399x12 = 4788 zl. zarobiles powiedzmy 200%. ja musze dac prawie 5000zl w ciemno i zostawic sobie jeszcze cos na swoj kapital wiec zeby zarobic 5 tys zl w rok musze miec przynajmniej 10 tys zl (5 tys idzie znow na abonament, 5 tys zarabiam, a jeszcze od calej kwoty podatek odjac). oczywiscie jest to przy zalozeniu, ze drugi rok z rzedu znow tyle wypracujesz a to nie jest pewne.

 

to o podatkach odnosilo sie do prosby o pokazywanie pitu co mnie nie interesuje. pytasz wszystkich po kolei ile zarobili ale sam grasz na demie wiec jaki w tym sens? na demie to ja i 100 proc. w miesiac zarobilem ale nie ma sie czym chwalic skoro na prawdziwej kasie idzie juz troche gorzej.

Edytowane przez MathewFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram dopiero pol roku wiec swiezak ze mnie i dalej sie ucze. na poczatku troche stracilem i powoli to odrabialem i na ta chwile jestem do przodu niecale 15 proc. nie jest to jakis szal ale tez duzo nie ryzykuje.

ok, ale miesieczny abonament nic mi nie da wiec policzmy to w skali roku. 399x12 = 4788 zl. zarobiles powiedzmy 200%. ja musze dac prawie 5000zl w ciemno i zostawic sobie jeszcze cos na swoj kapital wiec zeby zarobic 5 tys zl w rok musze miec przynajmniej 10 tys zl (5 tys idzie znow na abonament, 5 tys zarabiam, a jeszcze od calej kwoty podatek odjac). oczywiscie jest to przy zalozeniu, ze drugi rok z rzedu znow tyle wypracujesz a to nie jest pewne.

 

to o podatkach odnosilo sie do prosby o pokazywanie pitu co mnie nie interesuje. pytasz wszystkich po kolei ile zarobili ale sam grasz na demie wiec jaki w tym sens? na demie to ja i 100 proc. w miesiac zarobilem ale nie ma sie czym chwalic skoro na prawdziwej kasie idzie juz troche gorzej.

 

MathewFX, 15 %, to dobry wynik. Graty.

Nie pytam o wynik każdego, a osobę, która prowadzi ze mną dialog.

 

U3maj wynik 100 % na demo przez rok [krocząc stabilnie, a nie jednym strzałem w początkowym miesiącu i siedząc z założonymi rękoma przez pozostałych 11],

a będziesz dobrym trejderem i chętnie zatrudnimy Cię w BANKIERS :-)

 

Pełno jest rachunków rzeczywistych osób, co to kręcą po 1 500 % w miesiąc, a nie potrafią u3mać stabilnego wyniku.

 

Ciekawe wyliczenia, jednakże odstające od rzeczywistości i "zdrowego" podejścia do gry.

Jeżeli po 2 - 3 miesiącach [798 - 1 197 zł]  korzytania z usługi zorientowałbym się, że tylko tracę, to szybko podziękowałbym za współpracę, a nie brnął ślepo dalej.

 

 

Poza tym, 300 % od zainwestowanych 5 000 - 10 000 zł, to trochę więcej niż 4 788 zł przeznaczonych na usługę sygnałów w skali roku.

http://www.myfxbook.com/members/bankiers_pl/bankierspl/319091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wyliczenia nie odnosily sie do przypuszczenia ze bede tylko tracic tylko do oplacalnosci takiej inwestycji. roczny abonament to niecale 5 tys zl wiec przy koncie o takiej samej kwocie tyle samo oddaje za sygnaly. ok jesli zarobisz znow 300 procent to mozna to przebrnac ale nie ma takiej gwarancji. czy masz moze jakies statystyki z dluzszego okresu niz rok? wtedy wynik moge sobie usrednic.

 wiadomo forex to nie lokata w banku ale nie ma tu zadnego okresu testowego a sam pokazujesz wyniki z konta demowego. ja poprostu nie chcialbym powielac dzialan kogos kto gra na demie bo to tez o nim swiadczy.

 

ps dla mnie nie ma roznicy czy zarobie 100% w miesiac i kolejne 11 bede sie opieprzac jesli bede potrafil regularnie co roku miec taki jeden miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kumatych inwestorów moje demo inwestycje w akcje poparte demo umiejętnościami ;-)

Oczywiście zysk w demo złotówkach! ;-)

 

http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=2870638&strona=1
http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=2301511&strona=1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...