Monster

Programy do podglądu notowań

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystacie z jakiś profesjonalnych programów do podglądu notowań, notowania na stronach www często są opóźnione lub mają poważne ograniczenia, szukam czegoś profesjnalnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są opóźnienia na stronach www, bo strona się nie odświeża, nie pobiera na nowo danych. Dlatego można oświeżać stronę co jakiś czas lub ustawić w Operze na automatyczne odświeżanie, co ileś sekund i mamy najnowsze dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem przeglądarka nie pobiera zmian z serwera strony, tylko ładuje, co ma. Wtedy pomaga jednoczesne naciśnięcie ctrl i v podobno. Kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam korzystam z programu Statica, akurat udostępnianego przez KBC, aczkolwiek inne polskie DM również go mają. Bardzo przyjazny, a zarazem rozbudowany. Zdecydowanie polecam. Dane w czasie rzeczywistym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mi polecić jakiś dobry darmowy program ?

Nie za bardzo mogę coś znaleźć, a po powyższych postach sądzę że to jest całkiem praktycznie dobry sposób. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam korzystam z programu Statica, akurat udostępnianego przez KBC, aczkolwiek inne polskie DM również go mają. Bardzo przyjazny, a zarazem rozbudowany. Zdecydowanie polecam. Dane w czasie rzeczywistym.

Wystarczy tylko troszkę przeczytać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem, czytałem, ale byłem już zmęczony i być może pominąłem ten fragment... :P

No ale tak czy inaczej to dziękuję bardzo :P:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Program darmowy jednak trzeba założyć rachunek w DM. Jeśli jesteś studentem to możesz skorzystać z tego typu kont, prowizje i opłaty są zdecydowanie korzystniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi