Skocz do zawartości

Konkurs FxPro


trader-ket
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę :). Nie słyszałem o tym konkursie. FxPro od zawsze broniło się rekoma i nogami przed jakimikolwiek konkursami. Kiedyś nawet chcieliśmy zorganizować polską edycję ze współpracą z tym brokerem ale nie było nawet szans na poważniejszą dyskusję. Widać po latach odeszli od tej polityki... :)

Co do rezydentów USA, zapis wynika z regulacji NFA. Brokerzy z Europy nie mogą przyjmować klientów z US bez spełnienia okreśłonych wymogów, a jak wynika z regulaminu nagroda jest przekazywana na rachunek inwestycyjny w FxPro.

Jeśli chodzi o pozostałe zapisy to które wg Ciebie nie są fajne? Na szybko przejrzałem i wg mnie są standardowe. Konkurs nie jest jakiś innowacyjny czy super-hiper przełomowy. Powiedziałbym, że po prostu zwyczajny. Tak samo jak nagrody. Jeśli ktoś lubi szaleć na demie lub ma ciekawy automat to może wygrać dodatkowy grosz... :) Ryzyka nie ma, można tylko stracić trochę wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten zapis o braku wynagrodzenia jest trochę kontrowersyjny i z tego powodu podarowałem sobie udział w konkursie u konkurencji, pkt 7.

Mierzę zawszę wysoko.

Przegapiłem ostatnio też parę konkursów, to zawsze wyzwanie jest, można sobie poszaleć i kasę bonusową zdobyć.

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis braku wynagrodzenia dotyczy Amerykanów ponieważ oni nie mogą mieć konta w FxPro (tak jak i u innych brokerów europejskich). Aby przekazać im nagrodę trzeba by zmienić całą ofertę pod wymogi NFA, a to się zwyczajnie nie kalkuluje.

Co do punktu 7. to chcą po prostu wykorzystać marketingowo wynik osiągnięty przez zwycięzcę. Tak samo robi się przy innych konkursach (XTB, Bossa, Automated Trading Championships) i też uważam to za standard. Naprawdę nie widzę tu niepokojących zapisów. Typowy konkurs bez udziwnień, stąd może przechodzi bez dużego echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i dlatego jestem ciągle w grze. Prawie - Nikt kto tak grubo zaczynał nie kończył na podium. Udało mi się trochę ugrać na s na kablu i l na usd/chf a teraz 22:54 dałem sella na kablu. Zabawa w postaci łapanie noża się rozpoczęła. Kto złapie kabla na szczycie ten wygrywa życie. :D

ps. mówię od razu że wróciłem z majówki i daleko odbiegam od normy :D Ale co tam. Zobaczymy.

edit2. swap na dzień dobry. Ustawiem sobie stopa elegancko jak by co. Jutro pewno i tak nie będę pamiętał o tej pozycji. Sorry ale już nie będę nic pisał więcej, nie chcę walnąć jakiegoś babola słownego ala spam. Ale pozycja jest cały czas otwarta, 55583 i stop 30 pipsów a pozycja na skromne 6 lotów. TP? Rano.

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz albo przewóz.

Zamuliłem troszkę z tym pozycjami. Ale albo wóz albo przewóz.

Dołożyłem kolejne 5 i 3, razem pełne 19 otwartych. Albo zabawa się skończy albo nie. Wykres. A jak.

Nawet nie zdążyłem wysłać. Wykres.

post-37-0-76800700-1367494056_thumb.gif

post-37-0-09071200-1367495104_thumb.gif

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.myfxbook.com/contests/forex-contest-fxpro/15

 

Było bez szans a może jednak? Bo już paru z czołówki poleciało(był gościu co miał ponad 100 000% !), ciekawe jaka będzie oficjalna lista zwycięzców :D

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni pomagali szczęściu, oszukując. O to się rozchodzi.

 

edit.

Grać na farcie cały miesiąc? Nie ma takiej możliwości, rozumiem tydzień ale cały miesiąc? Rozumiem że dla darmowej kasy warto się pokusić o przechylenie tego szczęścia na swoją stronę w "dobry sposób" :D

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...