Skocz do zawartości

Jaki broker z MT4


jaroff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Jeśli jesteś zadowolony z Aliora to moim zdaniem jeżeli szukasz zbliżonej oferty, tylko, że z platformą MT4, to BRE Forex będzie dobrym pomysłem. Średnie spready są takie same, prowizja w BRE z naszym rabatem trochę niższa, broker ECN z Polski więc kwestie bezpieczeństwa środków i lokalizacji serwerów (co za tym idzie szybkość egzekucji zleceń) na takim samym poziomie.

Rachunek mini od 500 PLN i są dostępne mikroloty więc w sam raz na testy automatów. W ofercie podobne instrumenty, czyli oprócz walut, sporo CFD na indeksy, towary itd.

Inwestorzy bardzo sobie chwalą i odkąd zaczęliśmy współpracę ok. 4 miesiące temu to nie mieliśmy ANI JEDNEJ negatywnej opinii lub reklamacji, a zainteresowanie jest spore.

Więcej o ofercie możesz poczytać tutaj:

http://forexclub.pl/...erzy/bre-forex/

W razie pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Więc będzie BRE.

Dwa pytania uzupełniające:

1- gdzie znaleź dobry podręcznik do MT4? - pdf, prezentacja itp.

2- przyzwyczajony jestem do stop loss liczonego od aktualnego kursu a nie od otwarcia pozycji. W demo XTB nie można ustawić stop loss powyżej kursu otwarcia , pomimo iż aktualny kurs znajdule się daleko wyżej. Czy to "przypadłość" MT4 czy brokera?

Edytowane przez jaroff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1) Podręcznika do MT4 takiego z prawdziwego zdarzenia nie ma ale jest pod F1 ichniejsza pomoc, gdzie z grubsza są opisane istotniejsze rzeczy. Polecam poczytać nasze forum, a w szczególności dział Porad, gdzie znajdziesz funkcje MT4 o których nie wszyscy wiedzą ;). Możesz także zadawać pytania na forum lub mi, bo używam MT4 od ponad 6 lat i znam tę platformę prawie na wylot.

Ad.2) Zapewne wynika to z ograniczeń wprowadzonych przez brokera. Niektórzy brokerzy (szczególnie Market Makers) ustalają jakiś minimalny odstęp od którego można dopiero ustawiać wszystkie rodzaje zleceń oczekujących od aktualnej ceny rynkowej. W przypadku BRE SL można ustawić w dowolnej odległości i tak jest (a raczej powinno być) u wszystkich brokerów typu ECN.

Oczywiście nie ma możliwości ustawienia go w sytuacji, gdy np.:

- pozycja długa otwarta na 1.0010,

- aktualny kurs rynkowy także 1.0010

- chcemy ustawić SL wyżej, czyli np. 1.0011, 12, 13...

Wtedy mija się to z ideą zlecenia i trzeba skorzystać z TP ;).

Co do BRE, jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek poprzez naszą stronę, otrzymasz o 10% niższą prowizję oraz dostęp do pozostałych korzyści, które oferujemy naszym klientom:

http://forexclub.pl/forex-club/co-zyskujesz/

W razie pytań lub problemów z MT4 śmiało pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 - dziękuję

Ad2- no właśnie w rachunku xtb demo nie mżna było ustawić stop lossa w żadnej odległości od bieżącego kursu, o ile chciałeś przekroczyć kurs otwarcia.

Za Twoim przykładem:

otwieramy po 1,0010

aktualny kurs 1,0050

stop loss mogę ustawić max na 1,0009 ale na 1,0011 już nie. Stąd moje pytanie: czy to MT4 czy broker czy też może ustawienia MT4 które powinienembył zmienić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...