Skocz do zawartości

Przecena na Apple


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś z Was obserwuje także giełdy amerykańskie i poszczególne spółki ale firma z największą kapitalizacją (na świecie) właśnie przeżywa gorszy okres.

Apple od historycznego szczytu traci już ponad 35%, a tylko dziś ceny akcji spadły o 10%.

Kwotowania z opóźnieniem 15min:

http://www.google.com/finance?q=aapl&ei=QnQBUbirI6aFwAO-zQE

Więcej m.in. tu:

http://money.cnn.com/2013/01/24/investing/apple-stock/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

trader-ket

Zagrałeś wtedy na Apple? Kurs jeszcze trochę poleciał w dół i wg mnie teraz powoli robi się dobra okazja do zajęcia długoterminowej pozycji długiej... Czekam jeszcze na dodatkowe potwierdzenie ale może coś z tego być ;)

 

Szczegóły analizy:

 

http://forexclub.pl/wiadomosci/analizy/apple-cfd-15052013-w-gore-czy-w-dol/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przyzwyczajony od czasu fx do takiego rynku. Wieki temu to było jak miałem akcje i zawsze najlepsze oferty kupna-sprzedaży pod ręką. Mt4 to mnie trochę leczy z akcjami, jak za pierwszym razem kupiłem to nie policzyłem ile mi potrzeba i się zagotowałem z lekka :D Dlatego wyszedłem po intra. Teraz trzymam, póki co.

 

Patrzałem ten fw20 i chyba teraz bym się poddał. No jak ktoś gra tam intra i wychodzi tygodniowo na plus to stawiam ... wiadomo i tort :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawet nie to miałem na myśli, hehe. Chciałem wiedzieć jak tam inwestycja. Miałem taki poniedziałek, że nie mogłem na to patrzeć i zdjąłem. Co się okazało... był to chyba ostatni alarm. Wiadomo można było wyżej, ale zawsze to ulga. Dlatego nie lubię właśnie akcji. A na wykres spojrzę choć teraz tylko intra jak coś będzie, max 2-4 dni. Nie więcej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się o stówę że nikt tu intra nie gra appla, chyba obetnę bo już mnie palce świerzbią od 15 minut.

 

SL na 404.93. Zarobek pewny już jest. Do SL'a było blisko.

 

Sygnałów odwrócenia brak. Świerzy M5.

 

Open 403.18. SL już na 405.14.

post-37-0-02014500-1372687615_thumb.png

post-37-0-17079700-1372688056_thumb.png

post-37-0-21712200-1372688527_thumb.png

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...