Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze brokera


soier.trade
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim !!

Mam problem, mianowicie szukam odpowiedniego brokera i chciałbym prosić o pomoc w wyborze. 

Na czym mi zależy i co hanlduje ? Głównie handluje GOLD czasem  GBPJPU  i sporadycznie NAS100 (mniej niż 5 poz mc). Pozycji w ciągu dnia 1-5.  Zależy mi na tym, by na konto można deponować PLN i by późniejsze rozliczenia podatkowe były w miarę prostę. Wolałbym o wiele bardziej cTrader jako platformę niż MT5 . Chciałbym by oczywiście by opłaty były możliwie niskie. Jestem świadom, że nie można mieć wszystkiego. 

Znalazłem tutaj informacje o Tickmil - prawie ideał gdyby nie brak cTrader i Fxpro gdzie jest ctrader ale jakoś nie mogę znaleźć informacji czy konto jest w PLN  i troche nie rozumiem różnic  kontach (czy różnią je tylko opłaty ? ) 

Chyba, że jest tu jeszcze inny broker który byłby najbliżej tego co napisał. 

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam Tomasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W sumie zainspirowałeś mnie żeby stworzyć nowe zestawienie brokerów, którzy oferują platformę cTrader :) Osobiście nie jestem jej fanem ale wiem, że wielu traderów po przesiadce na cTradera, nie chcą patrzeć już na nic innego.

Daj mi 1-2h i stworzę dla Ciebie taki artykuł z cTraderem w roli głównej - link wrzucę w tym temacie. Napewno ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voila, i gotowe ;) 

Tutaj znajdziesz zestawienie z trzema najciekawszymi (wg nas) ofertami z cTraderem:

https://forexclub.pl/najlepszy-broker-forex-ctrader-zestawienie-2024/

Nie ma na liście FxPro, bo wydaje mi się, że Purple oferuje więcej choć osobiście za lidera uważam FP Markets, którego od pewnego czasu testuję i jestem z nich bardzo zadowolony.

Jeszcze w kwestii rozliczenia podatku. O to się nie martw. Zapewniamy naszym Klubowiczom bezpłatny dostęp do aplikacji podatkowej i obliczenie podatku to czysta formalność, zajmująca dosłownie kilka minut:

https://forexclub.pl/forex-club-podatek-9-zaktualizowana-wersja-na-rok-podatkowy-2023/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...