Skocz do zawartości

konta fundowane, wyzwania na konta


Tomq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, konta fundowane - ciekawa alternatywa dla osób które nie posiadaja kapitału własnego, a chciałyby zaczać przygode z rynkiem forex. W skrócie wygląda to tak: płacisz 150-250$, za wyzwanie na konto 25 000$ podczas wyzwania musisz wykazac swoje umiejetnosci tzn. zarobic 10% , strata nie może być wieksza niż 10%, często masz na to 30 dni, czasami czas nieograniczony.  Zarobiłeś 10% na koncie demo, dostajesz konto real z 25 000$, i zaczynasz zarabiać. Wypracowany zysk jest dzielony w zależnosci od firmy ale po 2-3 miesiacach dochodzi do 90%/10% , oczywiscie 90% dla nas. Niektóre firmy dopuszczaja używanie robota, dzieki któremu wyzwanie można zrobić w ciagu jednego dnia. Są osoby oferujące taką usługe. cena zależy często od wielkośći konta o które sie staramy, za wyzwanie na konto 25 000$ to 100-200$. Jeśl ktoś był by zainteresowany to moge podać sprawdzona przeze mnie jak na razie 1 firme z krórej otrzymałem zarobione w ten sposób pieniądze (nextstep funded). Obecnie czekam na wypłate z kolejnej (Nova Funding) , w sumie mam konta w 4 różnych firmach. Przed wyborem firmy warto poczytac, bo ponoc niektóre robią problemy z wypłatami. a tu namiar na ludzi którzy zrobili mi wyzwamie w ciagu 2 dni, a na trzeci dzień zacząłem zarabiac na koncie real, wiec smiało moge polecic bo sprawdzone  t.me/hftwyzwanianakontafundowane  , kontakt przez telegram. Wiecej informacji każdy zainteresowany znajdzie sobie sam, każda firma ma swoje zasady, ale sa one bardzo podobne.  NAPRAWDE POLECAM  ! ! !  i życze powodzenia ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...