Skocz do zawartości

Pomoc ze stroną


zeu999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie !

Mam problem i potrzebuje waszej pomocy w odnalezieniu strony z akcjami giełdowymi które funkcjonowały na rynku polskim w latach 2010-2013 ale celuje w rok 2010-2011.

Otóż w tym latach zakupiłem Bitcoin i po latach sobie o tym przypomniałem...

Nie mogę sobie przypomnieć strony na której wtedy się rejestrowałem, pamiętam że rejestracja była w języku angielskim a dana strona była podobno polską stroną giełdową, musiałem podać przy rejestracji swoje dane dokładne dane plus numer telefonu który później był wymagany przy wypłatach pieniędzy i był używany w celu potwierdzenia transakcji/tożsamości. Na podanej stronie musiałem wpisać też podczas rejestracji specjalny klucz/hasło które służyć miało do wypłaty środków i bez tego podobno nie można było wypłacić środków, jeśli bym go zapomniał. Na danej stronie znajdowało się kilka kryptowalut i dana strona była stroną z akcjami giełdowymi. O ile dobrze pamiętam, na danej stronie było tylko kilka prób wpisania swojego hasła do konta i jeśli zapomniało się hasło konto po kilku próbach nieudanych logowań było kasowane/zawieszane. Maila posiadam do dziś lecz odzyskałem hasło do niego w 2021 roku i niestety nie posiadam maili z tamtego okresu bo zostały one usunięte automatycznie a na danej stronie giełdowej wyłączyłem powiadomienia. Pamiętam, też, że był stworzony automatycznie specjalny klucz do mojego konta/portfela, który przyszedł na maila po rejestracji. Do dziś posiadam też podany na stronie numer telefonu oraz pamiętam dane logowania, lecz nie pamiętam strony i nie wiem gdzie i od czego zacząć szukać... ;/ 

Proszę o jaką kolwiek pomoc i próbę nakierowania, za pomoc w odnalezieniu stron postaram się odwdzięczyć każdej osobie z osobna, jest to dla mnie bardzo ważne, bo sami wiecie ile dane konto może być teraz warte...

Czekam na odpowiedzi i pytania które mogą pomóc w nakierowaniu.

Pozdrawiam Serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • raposo zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...