Skocz do zawartości

Prosba o pomoc


Kaem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pisze z niemieckiej klawiatury a wiec gramatyka bedzie slaba :)
Potrzebuje waszej pomocy w odnalezieniu strony a calkiem mozliwe, ze inni z was tez spotkali sie z podobna sytuacja.
A wiec przed 9-10 latami napotkalem sie na polski blog w ktorym pewna osoba opisywala aby zainwestowac w bitcoin, opisywal ze w latach tak szybko rozwijajacej sie technologi bitcoin za kilka lat osiagnie bardzo duza wartosc a ze jest przekonany ze za 10 lat wartosc przekroczy astronomiczne sumy.
Mowil aby zainwestowac w niego 100zl a on sam zainwestowal 1000.
Rejestrowalem sie na stronie podanej przez niego na blogu w ktorej opisywal krok po kroku rejestracje na danej stronie gieldowej.
Z tego co mowil byla to polska strona z akcjami gieldowymi i rejestracja w jezyku angielskim.
Strona ta czerpala zyski z prowizji i mowil ze jest juz jakis czas na polskim rynku i calkiem sobie dobrze radzi.
Opisywal tez ze sa inne zagraniczne strony na polskim rynku lecz jest zwolennikiem wspeirania polskiej gieldy i na owej stronie byly tez akcje gieldowe plus dodatkowo krypto waluty a mianowicie o ile dobrze pamietam bylo ich tylko kilka 10-15.
Zmienilem walute na dollara tak jak mowil i kupywalem bitcoin po cenie 3$ za jedna sztuke.
Sam na blogu opisywal ze przesiada sie na dana strone i tam bedzie sluzyl pomoca i swoja wiedza podopiecznym ktorzy zalogowali sie z jego linku, czyli na danej stronie prawdopodobnie mozna bylo tez wymieniac wiadomosci miedzy soba.
Na danej stronie widzialem tez ilosc jego pieniedzy czyli 1000zl wtedy ktore bylo zainwestowane w bitcoin.
On kupil ich 100 sztuk wtedy.
Sam zaprosilem tez jedna osobe i widzialem wtedy ilosc jego pieniedzy a mianowicie 400zl, lecz nie pamietam czy to byla suma ktora mial na koncie czy suma zainwestowana w dana akcje czyli bitcoin.
Na stronie przy rejestracji podalem numer telefonu ktory jest aktywny do dzis, bo jak wtedy dana osoba podawala, bez niego nie wyplace pieniedzy i aby byl aktywny caly czas.
Jednak popelnilem blad i odznaczlem na stronie przypomnienie na maila i teraz mam problemy aby znalezc dana strone, a o ile dobrze pamietam, przed odznaczeniem na stronie przypomnienia na maila, dostalem z tej strony maila o tresci "Halo, twoj bitcoin wzywa sie, zaloguj sie na strone " cos podobnego przez brak aktywnosci na stronie dostalem takiego maila.
Dana osoba opisywala aby zainwestowac i sie spieszyc bo jeszcze niedawno bitcoin mial wartosc 1$.
Dana osoba mowila aby sie zarejestrowac, zainwestowac, wylogowac, zaczac zyc i jest przekonany ze przypomne sobie o tej stronie za kilka lat jak wartosc bitcoina wzrosnie do ogromnych sum i ze wroce tam na ta strone.
I teraz poszukuje tej strony i potrzebuje waszej pomocy, bo moze ktos sie spotkal kiedys z tym blogiem lub moze byscie mi powiedzieli jakie strony istnialy wtedy na polskim rynku i istnieja do dzis aby sprobowac sie zalogowac na podane konto do ktorego pamietam tez haslo jak i klucz potrzebny do wyplaty pieniedzy.
Tak wiec potrzebuje waszej pomocy lub pomocy w nakierowaniu gdzie dalej szukac, bo jest to dla mnie bardzo bardzo wazne a za pomoc w znalezieniu danej strony jestem w stanie sie wynagrodzic przyzwoicie.
Jesli macie jeszcze pytania odnoscie strony to prosze pisac a postaram sie odpowiedziec na podstawie tego co pamietam i przypominam sobie.
Ogolnie ciagle myslalem ze to bylo w 2013 roku jednak patrzac na cene bitcoin w tamtym roku to chyba nie mozliwe i musialo to byc w 2011 roku prawdopodobnie.
Jednak nie jestem sobie w stanie przypomniec adresu strony a na maiulu do ktorego odzyskalem haslo nie ma starych maili bo zostaly automatycznie usuniete.
Moze mozecie podeslac tutaj przykladowe linki stron do ktorych moglbym sie probwoac zalogowac ? Licze na wasza pomoc.
Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli ? pisalem do dzialu obslugi klienta dla czego moje maile sa usuniete i powiedzieli ze nie prowadza archiwizacji, a ostatni mail jest z 2017 roku chyba... przeszukalem skrzynke i nie znalazlem zadnego podobnego maila. Sam fakt ze i odzyskalem haslo do maila i teraz szukam tej strony, lecz nie wiem od czego sie zabrac, wiec pierwsze co robie to pisze post o histori ktora mnie spotkala a moze ktos spotkal sie z podobna lub nakieruje mnie na dana strone o ile ona jeszcze wogole istnieje 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że

Cytat

dostalem z tej strony maila o tresci "Halo, twoj bitcoin wzywa sie, zaloguj sie na strone "

Pomyślałam więc, że może w adresie nadawcy jest adres tej strony. A jeśli nie adres strony to może jakieś inne wskazówki, które po wpisaniu w google pokażą jakieś powiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Martunia napisał:

Napisałeś, że

Pomyślałam więc, że może w adresie nadawcy jest adres tej strony. A jeśli nie adres strony to może jakieś inne wskazówki, które po wpisaniu w google pokażą jakieś powiązania.

Mnie takie hasło to bardziej kojarzy się ze scamami, które wabią nowe ofiary ;)  Polecałbym uważać.

Trop z adresem z maila lub próba kontaktu pod tym adresem (o ile chociaż w jakimś stopniu kojarzysz tę nazwę) to może być dobry trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam maila i wlasnie sa tam tylko same rekalamy i poki co nic podobnego wlasnie do tej strony.

Co do tego maila przypominajacego to wlasnie byla podobna tresc o jakiej napisalem a pozniej odznaczylem przypomnienia do tej strony i juz nic wiecej nie przyszlo.

Macie moze w glowie jakies przykladowe strony ktore dzialaly wtedy na polskim rynku ? Polskie pierw bym chcial sprawdzic, lecz chyba tez musze sprawdzic i zagraniczne.

Albo gdzie szukac takich stron ? wpisuje rozne frazy w google i probuje znalezc, lecz z wasza pomoca moze byc duzo latwiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze pamietam, to podalem numer telefonu ktory jest potrzebny do autoryzacji pozniejszej, prawdopodobnie przy wyplacie pieniedzy.

Haslo mozna tam bylo tylko 4 razy wpisac przy logowaniu, po czwartej probie konto podobno mialo zostac usuniete.

O ile dobrze pamietam to menu itp. bylo juz po polsku a rejestracja byla po angielsku.

Na danej stronie odznaczylem tez (jak to powiedziala dana osoba) aby strona automatycznie sprzedala akcje jesli bylbym nieaktywny dluzszy czas, czy przez moja nieaktywnosc byl by duzy spadek akcji. Czy cos podobnego kojarze.

Dostawalem prowizje dla mnie z kazdej zaproszonej osoby przezemnie

Przelew robiony na konto mialem w zlotowkach i poniej na stronie zmienialem walute na dollara bo jak dana osoba napisala aby lepiej w dollarze bo pozniej mozna zarobic jeszcze dodatkowo jesli dollar wzrosnie.

Edytowane przez Kaem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, ze tez mam to w mysli, Bank wtedy byl w PKO wiec moze udostepnia historie przelewow. Bo miec na newno musza miec, tylko czy udostepnia informacje prawie 11lat wstecz ? Musze sie przekonac.

Patrzalem to niektore strony istnieja do dzis i nawet te mniej popularne. Z tego forum popatrzalem na niektore strony i sa do dzis, wiec jest mala szansa, ze ta strona tez funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam forum i patrzac na to ze np. https://www.teletrade.eu/pl funkcjonowala juz na polskim rynku w 2011  do dzis wiec jest i moze maly cien szansy, ze i moja strona na ktorej zainwestowalem tez funkcjonuje.

https://forum.forexclub.pl/topic/233-teletrade/ 

Bank tez jest opcja, lecz nie wiem czy mi udostepnia wyciagi z konta sprzed prawie 11 lat 😕 no ale trzeba probowac wszystkiego bo mi to spokoju nie daje.

Macie moze jakies przykladowe strony z lat 2011 ktore byly na polskim rynku ? szczegolnie te polskie ?

Lub gdzie takich szukac ? na jakich forach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, raposo napisał:

Nie ma takich zbiorów raczej. Musisz wertować ale w ciągu dekady to strony napewno zostały odświeżone albo wyłączone więc… nie będzie łatwo ;) 

ehhh, dzis lub w poniedzialek postaram sie wyciagnac wyciagi z konta bankowego. Moze sie uda i wszystko sie rozwiaze.

Latwo nie jest, zamierzam zrobic liste z stronami gieldowymi i jedna po drugiej sprawdzac czy login i haslo pasuje. Znalazlem strone i to polska gdzie jest ranking ok 100 stron. Wiec jesli nie da rady wyciagnac przelewow z konta bankowego to musze tak probowac.

 

Jeszcze jedno pytanie, Jesli robilem przelew na dana strone w zlotowkach i podawalem w tytule transakcji nazwe konta, to jesli bede mial IBAN to dojde do tej strony ? Czy z tym tez moga byc problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, To ponownie ja. Straciłem dostęp do konta oraz maila z którego pisałem ten post, więc założyłem nowe konto.

Dalej szukam tej strony... Próbuje na wszelkie sposoby oraz pobieram wyciągi bankowe. 2013,2012,2011,2009 zostały pobrane i nie znalazłem, żadnych informacji. Został mi rok 2010...

Pamiętam, że po rejestracji na danej stronie przyszedł mi na konto mail ze specjalnym kluczem do mojego konta (klucz dostępu). Po nie logowaniu się na konto przez kilka dni przychodził mail z wiadomoscią "Twój Bitcoin wzywa Cię, zaloguj się na konto spowrotem" Coś podobnego było.

Plus do danej strony przy rejestracji podawałem swoje pełne dane, hasło do strony dwukrotnie, plus musiałem podać specjalny klucz/hasło który musiałem użyć przy każdej tranzakcjii i nie mogłem go zapomnieć. I podawałem numer telefonu który był potrzebny do autoryzacji przy transakcjach i tego numeru nie zmieniłem do dziś bo bez numeru podobno bym nie wypłacił swoich środków. Na danej stronie było chyba tylko 4 próby nieudanego logowania i po nieudanych próbach konto zostało usuwane/blokowane.


Może ktoś spotkał się z czymś takim w przeszłości ? Lub możecie mnie nakierować gdzie szukać ??

Oraz czy przy dokonywaniu przelewu na daną stronę giełdową, zawsze trzeba podać Nazwę użytkownika/numer konta z danej strony ? czy ktoś z was orientuje się jak było w tamtych czasach jeśli chciało się zasilić swoje konto ? 

Edytowane przez zeu999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...