Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a jak do nich napiszesz to może odpowiedzą Ci na Twoje pytanie?

Być może, choć tak naprawdę chyba znam odpowiedź....... ;)

a grałeś kiedyś u nich raposo czy nie?

Nie. Oferta nie jest jakaś super, a kilka rozmów z przedstawicielami (proponowano nam współpracę) nie przekonało mnie do nich... Z tego co słyszałem to robili problemy z używaniem automatów i egzekucją zleceń ale to było już jakiś czas temu więc może się coś zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na automatach nigdy nie grałam, więc się nie wypowiadam... problemów żadnych nie widzialam, nie było co by sprawiło, że bym się zniechęciła. ale graczem jestem początkującym, więc... :)

Być może, choć tak naprawdę chyba znam odpowiedź....... ;)

a podzielisz się? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak publicznie...? Nie wypada mi :).

Tylko zawsze zwiększa mi się czujność jak widzę coś nietypowego lub niejasnego. Kiedyś był (o tym zaraz) taki broker, który nazywał się Crown Forex. Oferowali jak na tamte czasy rewelacyjne spready. 1 pips na wszystkich głównych parach z USD, podczas gdy u reszty brokerów na EURUSD standardem były 2p, GBPUSD 3-4p, USDJPY 3p, AUDUSD 3-5p itd. itp. Tak niskie opłaty powodowały, że broker musiał zacząć troszkę kombinować żeby wyjść na swoje ale jednocześnie wprowadził dźwignię 1:1000 by przyciągać klientów, szczególnie tych lubiących ostrą grę.

No... I już nie ma Crown Forex ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Crown forex nie słyszalam i chyba nie usłyszę, skoro ich już nie ma... :D

ironfx jest od jakiegoś czasu na rynku, dlatego też to wzbudza moja wiarygodność. nie przepadam za "innowacjami" jeżeli chodzi o finanse, coś pojawia się i znika. tutaj chociaż mam pewność, że to cos istnieje.

czemu nie publicznie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crown Forex było na rynku z 2-3 lata, regulowane przez FINMA (nadzór szwajcarski). W google jest o nich jeszcze dość sporo informacji.

IronFX działa od roku. Absolutnie nie chcę insynuować, że sytuacja się powtórzy. Moja wypowiedź ma bardziej na celu zwiększenie czujności (skoro jest coś niejasnego w ofercie), bo tej nigdy za wiele. Konta tam nie miałem więc wypowiadać się bardziej nie chcę. W ostatnich kilku latach powstało bardzo wielu nowych brokerów, a że oferty nie mają powalającej to na pewno nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wcześniej czym się zajmowali? nie sądzę, żeby ktoś na stronach pisał bzdury, bo takie rzeczy łatwo sprawdzić i potwierdzić...

Ja mogę napisać, że handluję walutami od 13 roku życia, bo wymieniłem się z kolegą 100 USD, które dostałem od ojca... :D

od czegoś trzeba zacząc... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem z tego, że działają na rynku zagranicznym, a w Polsce są od niedawna... dla mnie to też plus, że firmie udało się osiągnąć sukces np w stanach, więc teraz jest w Polsce... gorzej jak firma jest polska i nagle znikąd wyrasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak opierasz się trochę tylko na swoich przypuszczeniach

Głównie doświadczeniach... Przetestowałem ok. 40 brokerów na kontach realnych. Byli i tacy, którzy nagle rozpłynęli się wraz z kasą, a byli też i bardzo solidni...

zwłaszcza, że Twoja strona promuje Dukascopy

Dlatego nie wypada mi się wypowiadać publicznie i jedynie staram się zwrócić uwagę użytkowników na niektóre rzeczy. Jak będą chcieli to sami sobie informacje zweryfikują lub poczytają opinie osób, które grały tam na kontach rzeczywistych, a jest trochę takich. Nie odradzam - zalecam ostrożność i przeszperanie internetu ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...