Skocz do zawartości

Szkolenie forex!


makserwus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na internecie zauważyłem śmieszne szkolenie. Drogie jest, a to tylko 4 dni i 32 godziny. LINK:

http://www.trainingplanet.pl/szkolenie

,FX-TRADING---strategia-zarabiania

-na-rynku-FOREX-i-gieldzie,928.html

Musicie to 3 razy skopiować bo jako 1 długi link nie chce przyjąć. Po prostu wklejcie to razem, jako jedno!

Proszę o komentarze na temat szkolenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem szkolenia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych:

Szkolenie średnio-zaawansowane

Szkolenie składa się z dwóch całodziennych spotkań, lub czterech spotkań po pół dnia poświęconych wyjaśnieniu zasad wejść.

Druga część szkolenia to dwumiesięczne konsultacje, które pozwalają w pełni dopracować technikę i wyeliminować błędy.

Wersja dwudniowa obejmuje spotkanie od 7:45 do 22:00.

Wersja czterodniowa:

1 dzień od 7:45 do ok 13:00,

2 dzień od 14:30-15:00 do jak rynek pozwoli ( przeważnie do 22:-00 )

3 dzień od 7:45 do 12:00,

4 dzień od 14:30-15:00 do jak rynek pozwoli ( przeważnie do 22:-00 )

Zakres szkolenia :

- klasyfikacja brokerów (MM czy ECN)

- platformy transakcyjne (do analizy i do składania zleceń)

- nauka systemu gry - na co zwracać szczególną uwagę, kiedy otwierać pozycje, a kiedy tego unikać

(pomimo sygnału wejścia)

- na ile pipsów się nastawiać, jak w odpowiedni sposób zarządzać kapitałem

- zasady zarządzaniem ryzykiem (relacje zysku/ryzyka, dobieranie właściwych wartości)

- najkorzystniejsze godziny handlu

- sposoby interpretacji wykresów przy użyciu analizy technicznej w różnych przedziałach czasowych (praktyczne zastosowanie teorii)

- psychologia inwestowania – „jak myśleć, żeby wygrać”

- sposoby eliminowania stresu związanego z handlem na FX

- kontrolowanie emocji

- organizacja stanowiska pracy

Po omówieniu w/w punktów i ich zrozumieniu przez uczestnika szkolenia przechodzimy do nauki systematycznego zarabiania na rynku Forex.

Prezentujemy 3 uzupełniające się techniki gry – każdą z nich można grać samodzielnie, lub łączyć je ze sobą.

Zapewniamy dwumiesięczną konsultacje, która pozwala w pełni dopracować technikę i wyeliminować błędy.

Łączny czas szkolenia to minimum 45 dni.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu (średnio-zaawansowane) -1000 euro (płatne jednorazowo w PLN po kursie NBP). Istnieje możliwość wystawienia faktury.

ORAZ

SZKOLENIA DLA ZAAWANSOWANYCH!:

Szkolenie zaawansowane

Rozbudowany system wymagający dużego obycia z rynkiem i przeznaczony wyłącznie dla doświadczonych traderów.

Wersja rozszerzona obejmuje 9 rodzajów wejść, które w dużym stopniu się uzupełniają.

Można je stosować osobno lub łącznie - celem maksymalizacji zysków. Szczegóły oferty omawiane są indywidualnie z osobami zainteresowanymi pełnym szkoleniem. Ćwiczenia odbywają się wyłącznie na realnym rynku w czasie rzeczywistym.

Kurs trwa 5 dni, lub z rozbiciem na 10 dni roboczych, zapewniam trzymiesięczną konsultacje, która pozwala w pełni dopracować technikę i wyeliminować błędy.

Łączny czas szkolenia to minimum 80 dni.

Całkowity koszt szkolenia - 3500EUR (płatne jednorazowo w PLN po kursie NBP). Istnieje oczywiście możliwość wystawienia faktury.

Przed zdecydowaniem się na szkolenie zaawansowane, prosimy o kontakt w celu ustalenia czy zakres materiału będzie dla Państwa odpowiedni.

Osoba która nie miała jeszcze do czynienia z wykresem bez wskaźników lub ma małe doświadczenie w tradingu, wiele ze szkolenia nie wyniesie i dla takiej osoby polecam szkolenie średnio-zaawansowane.

Co o nich myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj od góry do dołu te 3 linijki. Potem wklej do paska i będzie działać. Bo taki długi link nie chce wejść!

http://www.trainingplanet.pl/szkolenie

,FX-TRADING---strategia-zarabiania

-na-rynku-FOREX-i-gieldzie,928.html

DŁUGI LINK:

http://www.trainingplanet.pl/szkolenie,FX-TRADING---strategia-zarabiania-na-rynku-FOREX-i-gieldzie,928.html

Pewnie kawałek będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem moje zdanie, że lepiej się uczyć z książek niż na szkoleniach czy kursach, ponieważ szkolenia wpajają ci obszerną wiedzę w krótkim odstępie czasowym, przez co musisz być maksymalnie skoncentrowanym przez kilka godzin. Nie daj Boże jak się źle czujesz w dniu szkolenia itd. czas i pieniądze stracone. Do książki siadasz w najbardziej dogodnej chwili, gdy czujesz, że koncetracja maleje odkładasz ją. Minus książek, trzeba dużego samozaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że dobra książka krok po kroku pokaże Ci to samo, co masz na szkoleniu. Praktyczne zasady też tłumaczy krok po kroku. Więc jeśli miałbym wybrać zakup 10 książek lub pójść na jeden kurs/ szkolenie. Zdecydowanie wybrałbym to pierwsze. Jeśli wybierzesz złą książkę, stracisz w budżecie 60 zł, jeśli wybierzesz złe szkolenie stracisz 1000 zł. Co wolisz? Uczyć się sam, czy z kimś - ale za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 200zł to za godzinę?

Ja znalazłem ciekawego gościa co szkoli nawet tanio.

Jego cennik:

Praktyczne zastosowanie formacji technicznych na rynku FOREX - 390 PLN

Money Management jako istotna część Twojego Trading Planu - 390 PLN

Daytrading na FOREX w oparciu o poziomy wsparcia i oporu - 490 PLN

Skuteczny trading na średnich kroczących - 420 PLN

Median Lines na rynku FOREX - transakcje ograniczonego ryzyka - 590 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Od siebie polecam kursy organizowane przez naszych partnerów, czyli profesjonalne firmy szkoleniowe. Są to sprawdzeni ludzie z odpowiednią wiedzą, którzy potrafią się nią podzielić.

http://www.forexclub.pl/edukacja/szkolenia/

Przypominam, że osoby posiadające aktywne rachunki rzeczywiste w FxPro lub Dukascopy, otwarte za pośrednictwem Forex Clubu, mogą liczyć na rabaty :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy które konkretnie masz na myśli. Ceny wyjściowe dostępne są na stronach szkoleniowców. Jeśli interesuje Cię jakieś konkretne i masz konto założone przez Forex Club to podeślij mi na PW swój numer rachunku i nazwę szkolenia, a podam cenę z rabatem :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie na razie pytam. Coraz bardziej mnie zaczyn wkręcać forex niestety nie mam tyle czasu, co bym chciał na,,poboczne” zajęcia. Teraz się skupiam na maturze. Nawet forex muszę odstawić, ale na forum śledzę zawsze to coś się można dowiedzieć:) Ale jak coś się zgłoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...