Skocz do zawartości

Ducascopy wolumen


Logic1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tam sie ustawia wolumen dla edka bo jakos inaczej niż na MT4. Założyłem demo i jakoś sie w tym połapac nie moge chyba kwestia przyzwyczajenia do MT$.

Czy w ducascopy działa juz protrader bo w nim juz bardziej sie orientuje i może (bo polityka połaczenia banku z brokerem bardzo mi pasuje) zdecyduje sie na tego brokera.

Czy jest jakiś polski oerator dla nich tzn dzwonie i męczę głowe Panu lub Pani na stołku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolumen transakcji ustawiasz z lewej strony w okienku Order Entry -> Amount. W ustawieniach można wybrać jednostkę w której wolumen transakcji będzie wyrażany:

- jedności,

- miliony,

- tysiące.

Tutaj masz polskojęzyczną instrukcję obsługi, która powinna wyjaśnić Twoje wszystkie wątpliwości (lub przynajmniej znaczną ich część).

http://forexclub.pl/download/34/

ProTrader obecnie pracuje nad stworzeniem rozwiązania, które umożliwi podłączenie Dukascopy. Na tę chwilę data ukończenia prac nie jest znana.

Jeśli masz pytania to możesz pisać do nas ;).

Wg mnie JForex jest o niebo lepsze od MT4, które już dawno zostało daleko w polu ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam maleńkie pytanie

Jestem lekko mówiac nieufny wiec gdybym teraz chciał założyć konto w real i ustawiam takie konto na 15 porażek z rzedu kazda po 50 pips do bankructwa to ile kaski przy najwyzszej dzwigni musze wplacic.

Nie znam platformy i w dwa tygodnie raz ze jej nie poznam do konca dwa za długo na demie to jednak psuje gracza wiec poradzcie ile kasy musi byc na koncie dla powyzszych parametrów przy grze 1 MINILOT czy jak tam jest w Ducascopy

Pozdrawiam

Oczywiscie można wpakować sporo pieniedzy ale po co jezeli nie przekonam sie do brokera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna bardzo ważna srawa nie wiem czy gdzies juz to było ale zapytam. Gdy chce właczyc platforme co mam zrobic wejsc na strone i za kazdym razem logować sie do systemu Loginem i Hasłem czy może jest możliwość zrobienia jakiegoś skrótu na pulpicie i zapamietać tak Login i Hasło na stałe w tym właśnie srócie.

Pytam bo nie wiem jak zrobic zeby nie witać sie codziennie ze sciaganiem platformy i ustawianiem okna od nowa za kazdym razem wszystkie wskazniki srednie krztałty na wykresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEJNA SPRAWA JAK PO ZŁOŻENIU ZLECENIA DODAC tp I sl I CZY TUTAJ WOGÓLE JEST TRAILING STOP.

PISAŁES ZE MOZNA WYGRAC DLA POZYCJI MILION TYSIAC ITD JAK TO SIE MA DO WARTOSCI LOT MINILOT NP MILION ILE TO JEST 0,001 GDYBY PRZYJAC POZYCJE W LOTACH TO ILE TO JEST

ZACZYNA MI SIE PODOBAC TA PLATFORMA ALE POTRZEBUJE CZASU ZEBY JA POZNAC CZY MOZNA MIEC DŁUŻSZE DEMO OD 14 DNI NP 30 DNI.

CZY DUKASCOPY PROWADZI COS W RODZAJU PLANU PARTNERSKIEGO TZN JA PRZENOSZE KLIENTÓW Z INNEGO BROKERA I MAM Z TEGO PROFITY (TO AKURAT NAJMNIEJ WAZNE ALE ZAPYTAC WARTO ZAWSZE MOGE PRZENIESC 10 KLIENTÓW CO LADUJA DZIENNIE PO 100 LOTÓW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo jest po to by poznać platformę, a nasza instrukcja w tym tylko pomaga i przyspiesza cały proces. Jeśli 2 tygodnie to za mało to nie ma przeciwskazań by po tym terminie założyć drugie demo, nawet na te same dane.

gdybym teraz chciał założyć konto w real i ustawiam takie konto na 15 porażek z rzedu kazda po 50 pips do bankructwa to ile kaski przy najwyzszej dzwigni musze wplacic.

Tego zupełnie nie rozumiem, bo nic nie piszesz o wolumenie transakcji, który ma na to wpływ. Jednak jak się domyślam, zmierzasz do pytania przy jakim poziomie zadziała mechanizm zabezpieczający przed ujemnym saldem konta. W związku z tym polecam zajrzeć do instrukcji i do tego tematu:

http://forum.forexclub.pl/topic/254-mechanizmy-bezpieczenstwa-w-dukascopy-ecn-i-nie-tylko/

Gdy chce właczyc platforme co mam zrobic wejsc na strone i za kazdym razem logować sie do systemu Loginem i Hasłem czy może jest możliwość zrobienia jakiegoś skrótu na pulpicie i zapamietać tak Login i Hasło na stałe w tym właśnie srócie.

Na to pytanie również dokładnie odpowie Ci nasza instrukcja i forum np. tu:

http://forum.forexclub.pl/topic/268-automatyczne-uruchamianie-jforex-z-najnowsza-wersja/

KOLEJNA SPRAWA JAK PO ZŁOŻENIU ZLECENIA DODAC tp I sl I CZY TUTAJ WOGÓLE JEST TRAILING STOP.

I tu ponownie odsyłam do instrukcji i forum:

http://forum.forexclub.pl/topic/190-trailing-stop-w-dukascopy-bank-platforma-jforex/

PISAŁES ZE MOZNA WYGRAC DLA POZYCJI MILION TYSIAC ITD JAK TO SIE MA DO WARTOSCI LOT MINILOT NP MILION ILE TO JEST 0,001 GDYBY PRZYJAC POZYCJE W LOTACH TO ILE TO JEST

1 lot to 100 000 jednostek waluty bazowej - tak jest wszędzie. Natomiast w Dukascopy nie funkcjonuje pojęcie lot jednak to nic nie zmienia. 100 000 to nadal 100 000.

0.1 lota to 10 000, czyli inaczej 10 tysięcy lub 0.01 miliona.

Wiem, że wychodzi na to, iż prawie na żadne pytanie nie odpowiedziałem ale polecam ponownie - zapoznaj się z instrukcją. Chyba bez sensu bym sam siebie przepisywał na forum, a tam zawarłem informacje o które pytasz lub o które w przyszłości będziesz chciał zapytać ;).

CZY DUKASCOPY PROWADZI COS W RODZAJU PLANU PARTNERSKIEGO TZN JA PRZENOSZE KLIENTÓW Z INNEGO BROKERA I MAM Z TEGO PROFITY (TO AKURAT NAJMNIEJ WAZNE ALE ZAPYTAC WARTO ZAWSZE MOGE PRZENIESC 10 KLIENTÓW CO LADUJA DZIENNIE PO 100 LOTÓW)

Na takiej zasadzie my współpracujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegalem ze bede zwracał głowę wiec pisze bez skrępowania. Potrzebuje tylko potwierdzenia.

Jezeli mam na wolumenie ustalone tysiąc to dla pozycji odpowiadającej 0,1 LOT wpisuje w okienku 10.000.

Kasa ktora musi byc na koncie dla takiego zlecenia to 130USD

Jeden pips w takim zleceniu wart jest 1USD

Obsuniecie o 50 pips to 50USD straty w pieniazkach

Ile wyniesie prowizja od takiego zlecenia 0,1 LOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dziś wyjeżdżam na tygodniowy urlop więc będzie trudno zawracać mi głowę przez najbliższy czas... :D

Jezeli mam na wolumenie ustalone tysiąc to dla pozycji odpowiadającej 0,1 LOT wpisuje w okienku 10.000.

Jeśli skala ustalona jest na tysiące to w wolumenie wpisujesz 10 dla odpowiednika 0.1 lota. W końcu 10 tysięcy to właśnie 10000. Zajrzyj do instrukcji.

Kasa ktora musi byc na koncie dla takiego zlecenia to 130USD

To akurat zależy od dźwigni i pary walutowej. Dla lewaru 1:100 i pary EUR/USD przy obecnym kursie to się zgadza. Jednak trzeba pamiętać, że te wartości mogą być różne. Jednak to już nie kwestia brokera, a mechanizmów jakie funkcjonują na Forexie.

Jeden pips w takim zleceniu wart jest 1USD

Obsuniecie o 50 pips to 50USD straty w pieniazkach

Tak będzie tylko na parach z walutą kwotowaną USD, czyli na wszystkich xxx/USD.

Ile wyniesie prowizja od takiego zlecenia 0,1 LOT

Odsyłam do naszej strony:

http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy-bank/polityka-prowizji/

(na dole w/w strony są przykłady)

I wątku na forum:

http://forum.forexclub.pl/topic/242-jak-liczyc-prowizje-w-dukascopy-ecn/

Na dobrą sprawę prawie na wszystkie pytania odpowiedzi znajdziesz już na naszej stronie, forum lub w instrukcjach dlatego polecam się w nie zagłębić, szczególnie, że przez najbliższy czas nie będę miał możliwości pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...