Skocz do zawartości

jak zacząć - wskazówki


miszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jak się komuś nie chce czytać to niech gra w lotto. Tutaj nie ma miejsca na ruletkę. No chyba ze ktoś ma pieniądze, które z przyjemnością chce stracić. Ale lepiej niech mi przekaże lepiej je wykorzystam :P

W Lotto to tylko państwo wygrywa. To już lepiej w zakładach bukmacherskich. Tam przynajmniej los twój nie zależy od przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ja nie sądzę, ze to hazard. wymaga wiedzy, doświadczenia... niby np. poker też, ale tam liczy się matematyka, oszukiwanie przeciwnika, nie raz gra się nawet bez oglądania swoich kart....

a forex to co innego, o kursach decydują wydarzenia z calego świata a nie jednorazowe rozłożenie kart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie jak ustawić limit graniczny sprzedaży waluty. ?

Co przez to rozumiesz?

i najlepije zacząć od EURUSD ?

Możesz zacząć od EURUSD i jednocześnie pobawić się innymi głównymi parami - sam zobaczysz która najbardziej będzie Ci leżeć. Inwestowanie jest pełne indywidualności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Ostatnio zacząłem się interesować rynkiem forex. znalazłem stronę na której są opisani brokerzy i zasady działania rynku "od kuchni"

Tak przynajmniej przeczytałem w opisie.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat strony www.praktycznyforex.pl

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

na YT masz mnóstwo opcji gdzie pokazują wszystko, ile można dziennie pipsów złapać, jak tego dokonać, co trzeba zrobić, takie szkolenia. Jednak czasem sobie za mocno chwalą, jednak to normalne.

Nie zwracaj na to uwagi, patrz co pokazuje i na czym to wszystko polega, jak i gdzie dokonać najkorzystniejszej opcji.

Chyba że brałeś kredyt w obcej walucie to powinieneś już coś wiedzięc.. przynajmniej pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, praktycznyforex.pl to jakaś spamiarska strona. Wygląda jakby dzieciak ją stworzył. Już więcej informacji jest w Wikipedii.

bo tak jest postawione na jakimś starym systemie który dziurawy jest jak ser i pewnie adminó jest milion, każdy dodaje coś co pół roku, i nic nowego tam nie ma, strona zgłoszona była do bana więc coś kąbinowali ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

JAK ZACZĄĆ ????

Myślę, że warto skorzystać z DARMOWYCH webinarów.

Zapraszam Was na spotkanie z "insider'em MT4". Najbliższy już we czwartek 21.02.2013 na www.praktycyforex.pl

Nasz gość to człowiek, który pracuje dla firm brokerskich, wie jak tworzyć 'brokera', wie wszystko o mt4, sposobach działania brokerów i ich sztuczkach.

Udało się go zaprosić, a obszerność materiału spowodowała, że postanowiliśmy stworzyć 3 webinary.

Jeden - wprowadzający - jest już za nami, ale dwa kolejne będą bardzo ciekawe.

Przygotowuję również listę pytań do naszego gościa.

Możecie pytać o co tylko chcecie, wyślijcie pytania na info@praktycyforex.pl

Jeśli chciałbyś wiedzieć np.:

1. gdzie dokładnie wpłacasz pieniądze?

2. na jakim koncie lądują?

3. jak odbywa się 'wpuszczanie' Twoich zleceń na rynek/

4. na co zwrócić uwagę, gdy zakładasz konto i kiedy zapala się czerwona lampka, co do wiarygodności brokera?

5. co się stanie, gdy któregoś pięknego dnia nie zalogujesz się na mt4 i nie dodzwonisz do biura? Co wtedy zrobić?

6. itp. itd.

Prosimy o pytania.

Wierzcie mi, że ciężko namówić jest kogoś z tak obszerną wiedzą, by publicznie się wypowiedział.

Skorzystajcie z tej okazji, tym bardziej, że webinar jest kompletnie za FREE!

pozdrawiam

praktycyforex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystalem ze szkolenia. Zarejestrowalem sie na platfomie i jakis facet do mnie zadzwonil i zaproponowal szkolenie. Musialem zasilic swoje konto, zasililem minimalna kwota i mialem telefoniczne szkolenie z podstaw. Potem otrzymalem szereg emailow z coraz to nowymi informacjami zwiekszajacymi moja wiedze. Cieszy mnie to rozwiazanie, bo jakbym wszystko chcial naraz, to albo bym sie zniechecil albo nie dotarloby do mnie to. A tak "opiekun konta" pomagal mi wraz z zwiekszajaca sie wiedza. Teraz zaczalem robic wieksze transakcje i przekazano mnie pod opieke dealera walutowego. Dealer nazywa sie Tomasz Brach - z cala odpowiedzialnoscia moge polecic. Wie co mowi. Z tego co z nim rozmawialem to przez wiele lat pracowal w banku i mial za zadanie zarabianie dla banku pieniedzy - teraz zostal podkupiony przez easy forex i wspolpracuje z wiekszymi klientami. Wydaje mi sie to dobra droga by rozpoczac od malych krokow i korzystac z pomocy profesjonalistow. Jakbym mial rozpoczynac z ksiazkami, obawiam sie ze moja nauka bylaby duzo dluzsza niz praktyczne podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...