Skocz do zawartości

Luktom Manual Trader dla JForex Dukascopy


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wiele osób czekało na wynalazek na JForex podobny do popularnego LVOE na MT4. No i się doczekało... :)

Luktom Manual Trader to znakomite narzędzie usprawniające handel ręczny na platformie JForex Dukascopy Bank/Europe. Znacznie przyspiesza wykonywanie wielu standardowych akcji, które normalnie zabierają nam często niezbędny czas i narażają na pomyłki. Znakomicie nadaje się do dynamicznego scalpingu, jak i też do tradycyjnego day-tradingu.

W skrócie:

  • Handel jednym klikiem lub skrótami klawiszowymi (otwieranie i zamykanie pozycji);
  • Automatyczne ustawianie SL, TP, BE, TS;
  • Wbudowany mechanizm do zarządzania kapitałem;
  • Filtr max. spreadu;
  • Błyskawiczne i sprawne działanie;
  • Przeliczenie zapłaconej prowizji po zawarciu transakcji.

Narzędzie płatne ale symbolicznie - mniej niż 1.0 pips na EUR/USD przy 1.0 locie dla licencji miesięcznej . Przy dłuższej licencji jeszcze taniej.

Powstała wersja dedykowana dla klientów ForexClub.pl, którym przysługuje rabat 10%. Wersja ta uwzględnia 30% zniżkę prowizji.

Testowałem produkt trochę czasu i jestem zachwycony. W finalnej wersji żadnych błędów nie widziałem i obecnie nie wyobrażam sobie bez niego handlu.

- jak włączyć,

- szczegółowe opisy funkcji,

- filmik pokazujący działanie.

- cennik,

To wszystko na naszej stronie lub Luktoma. Zapraszamy.

http://forexclub.pl/artykuly/narzedzia/jforex-manual-trader/

post-3-0-05161200-1324044401_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!

Wrzuciłem nowy filmik prezentujący jak szybko programik potrafi obsłużyć wiele pozycji. Widać jak na zamknięcie 12 trejdów potrzeba mniej niż 1 sekundy.

Teraz i Wy możecie się nim pobawić ponieważ pojawiła się miesięczna wersja testowa dla kont DEMO.

Szczegóły u nas na stronie:

http://forexclub.pl/artykuly/narzedzia/jforex-manual-trader/

(nowy filmik na samym dole)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa świąteczna promocja z Luktom.biz, gdzie dla klientów Forex Clubu cena licencji miesięcznej wynosi tylko 18 PLN.

http://pl.luktom.biz/Page/700/luktom-manual-trader-for-forex-club

Przypominam również o wersji testowej.

Już po nowym roku wrzucę filmik z działania LMT na rachunku rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że obiecałem filmiki demonstrujące działanie na koncie rzeczywistym jednak wynikły sprawy mające wyższy priorytet np. konferencja czy nowa instrukcja JForex - jak tylko ona zostanie skończona (w przyszłym tygodniu) to pojawi się nowy filmik z konta Live dla tych, którzy mogliby mieć wątpliwości co do różnic w działaniu między demem a realem .

Tymczasem pojawiła się nowa wersja. Ze strony Luktom.biz:

Wersja 1_11

Wyświetlane są dodatkowe informację:

Ilość otwartych pozycji z podziałem na krótkie i długie (wyświetlane są bespośrednio przy klawiszach "SELL" oraz "BUY").

Sumaryczny zysk/strata ("Sum P/L") w walucie konta oraz obok w nawiasie w pipsach. Jeśli otwarte jest więcej pozycji to wszystkie są brane pod uwagę i ilość zarobionych pipsów oznacza odległość w pipsach od uśrednionego breakEvena. Obie wartości biorą pod uwagę prowizje.

Sumaryczna wielkość pozycji ("Amount"). Wielkość pozycji dotycząca krótkich pozycji jest ujemna, natomiast dotycząca długich pozycji jest dodatnia. Obok w nawiasie wyświetlana jest ilość wszystkich zleceń otwartych.

Wyświetlany jest czas ostatniego ticka.

Możliwe jest ukrycie panelu z informacjami o otwartych pozycjach poprzez odznaczenie opcji "Profit/Loss panel visible:"

Dodana jest opcja odwracania pozycji. Przy otwieraniu pozycji długiej zamykane są wszystkie pozycje krótkie i na odwrót. Aby włączyć tę opcję należy zaznaczyć pole "Reverse position:".

Skrócono opisy na klawiszach poprzez zastosowanie "L" zamiast "Long" oraz "S" zamiast "Short".

Robi się z tego prawdziwy kombajn .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z pewnym opóźnieniem ale wreszcie zrobiłem filmik z LMT w akcji na koncie Live - głównie pokazane działanie mechanizmu BE i TS.

LMT v 1.11 - czyli najnowsza wersja.

Można go obejrzeć tutaj na dole strony:

http://forexclub.pl/artykuly/narzedzia/jforex-luktom-manual-trader/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tylko teraz, zakładając nowy rachunek w Dukascopy Bank lub Dukascopy Europe poprzez serwis www.ForexClub.pl, oprócz 30% rabatu prowizji i pozostałych oferowanych korzyści, otrzymasz za darmo pełną, miesięczną licencję Luktom Manual Trader for Forex Club - znakomite narzędzie usprawniające handel ręczny na platformie JForex.

Promocja ważna tylko do końca czerwca! Szczegóły na stronie:

http://forexclub.pl/artykuly/wiadomosci/aktualnosci/do-kazdego-nowego-rachunku-luktom-manual-trader-gratis/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy mogę skorzystać z tej strategii, np. otworzyć pozycję. Wyłączyć komputer, włączyć później i kontynuować pracę tej strategii. Czy raczej strategia musi być cały czas uruchomiona tak długo jak chcę żeby modyfikowała TS czy jakiś inny parametr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy trailing stop działa w wersji demo? Po całym dniu zabawy nie udało mi się tego ustawić... Chcę ustawić TS żeby uruchamiał się dość szybko - jak tylko rynek pójdzie na plus o kilka pipsów (na tyle, żeby nie tracić na transakcji). Walczę, walczę i nic...

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

TS działać to działa na pewno natomiast nie testowałem go z małymi parametrami. Jeśli nadal będziesz miał problem to sugeruję zrobić screen tak aby były widoczne parametry TS oraz szczegóły pozycji i wysłać zapytanie do twórców narzędzia, czyli luktom.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź. Problem nie leży w parametrach. Próbowałem już wszystkich ustawień. Natomiast zauważyłem, że LMT po złożeniu zlecenia najzwyczajniej zamyka się (w komunikatach mam stopped by engine). Czasem ma to miejsce od razu po kliknięciu, czasem nawet nie zdążę kliknąć ale bywa też, że pracuje minutę - raz czy dwa razy udało mi się nawet zaobserwować wdrożenie trailing stopa. Spróbuję odpalić go na innym komputerze.

Tak czy owak dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Pozostaje spróbować wszystkiego, czyli:

- inny komputer,

- wyczyszczenie cache Javy,

- nowe demo (czasem to pomaga wbrew pozorom ;) ),

- inny komputer i najlepiej z inną wersją Javy (jak teraz używasz 7 to spróbuj z 6).

Jeśli nic z tego nie pomoże to już tylko pozostanie kontakt z luktom.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wyszła aktualizacja narzędzia Manual Trader dla JForex.

 

Nowe funkcjonalności to:

  • uwzględnienie rabatu prowizji 20% z możliwością jego wyłączenia (opcja potrzebna ze względu na zmianę polityki rabatowej Dukascopy),
  • tabelka zleceń z możliwością szybkiej edycji każdego zlecenia z osobna,
  • możliwość używania Manual Tradera na testerze historycznym!

 

Zapraszamy do wypróbowania i przypominamy, że dla osób, które otworzą konto realne w Dukascopy poprzez Forex Club czeka miesięczna licencja dla konta live gratis!

 

http://forexclub.pl/narzedzia/jforex-manual-trader/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...