miszcz

Linki do filmów dot. rynku Forex

Rekomendowane odpowiedzi

w tym temacie chciałbym dzielić się z Wami poradami w postaci filmików dot. Forex-u. Uważam, że w części z nich jest bardzo dużo ważnych informacji. Informacji, które są na różnym poziomie od kompletnego nowicjusza, poprzez średnio-zaawansowanych aż po na prawdę szychy tego rynku:

oto kilka pierwszych linków, życzę miłego oglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=dRmKaEgpA-Q

- jak myślą i działają najlepsi traderzy. Podaję link tylko do 1 części spośród bodajże 10, ponieważ nie chcę zaśmiecać forum, każdy komu się spodoba 1 część znajdzie sobie bez problemu pozostałe.

http://www.youtube.com/watch?v=QGJDHotqk3c - jedna z wielu, baa nawet bardzo wielu analiz i rekomendacji jakie znalazłem w necie. Jeśli was temat zainteresuje zachęcam do sprawdzania, sobie innych filmów o podobnej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy wpis na tym forum, więc przy okazji przedstawię się. Nazywam się Jerzy Kozak, oprócz tego że aktywnie uczestniczę w transakcjach na rynku forex, to również prowadzę blog trenerski. Codziennie pracuję też z doświadczonymi traderami rynku forex oraz z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z walutami.

Ponieważ jest to dział z linkami i temat poświęcony filmom dotyczącym rynku walutowego, chcę się z Wami podzielić dwoma webcastami, jakie organizowałem jakiś czas temu. Pierwszy z nich dotyczy początków na rynku forex, myślę że warto go obejrzeć i wziąć sobie mocno do serca zawarte w nim treści:

Jak nie zaczynać na rynku forex

Drugi filmik, który chciałem Wam polecić ze swojej strony, to nagranie dotyczące metodologii tradingu opartego o narzędzie Andrew's Pitchfork. Film ten jest dla osób, które mają już pierwsze doświadczenia za sobą. Median Lines to technika, która daje poza dobrymi wynikami, również dużo satysfakcji z identyfikowania układów mediany oraz dobierania sytuacji rynkowych do konkretnych transakcji. Oto link:

Median Lines na rynku walutowym

Przy okazji informuję, iż w ramach współpracy z Forex Clubem dla klientów przygotowane zostały specjalne rabaty cenowe na treningi, które przeprowadzam. Zapraszam serdecznie do odwiedzania bloga. Już w tej chwili obfituje on w wiele treści edukacyjnych, które dostępne są zupełnie bezpłatnie.

Pozdrawiam,

Jerzy Kozak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dla ambitnych proponuję prześledzenie kilku fraz na YT: forex, forex analist, forex strategy, forex is, giełda forex.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie tak dawno oglądałem na jakimś serwisie internetowym dokument produkcji BBC na temat inwestowania na "ichniejszej" giełdzie. Zebrano tam grupkę zwykłych ludzi i poproszono o handlowanie na giełdzie przez jakiś okres czasu. Oczywiście wszystko "for real". Z tego co pamiętam najlepiej szło emerytowanemu żołnierzowi oraz gospodyni domowej :-).

Na razie nie udało mi się go drugi raz odszukać ale jeszcze się nie poddaję ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie tak dawno oglądałem na jakimś serwisie internetowym dokument produkcji BBC na temat inwestowania na "ichniejszej" giełdzie. Zebrano tam grupkę zwykłych ludzi i poproszono o handlowanie na giełdzie przez jakiś okres czasu. Oczywiście wszystko "for real". Z tego co pamiętam najlepiej szło emerytowanemu żołnierzowi oraz gospodyni domowej :-).

Na razie nie udało mi się go drugi raz odszukać ale jeszcze się nie poddaję ;).

Pawle proszę cię bardzo.

http://www.youtube.com/watch?v=5lcW1nLUCp4&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich do oglądania naszych filmików instruktażowych:

http://forexclub.pl/video/biblioteka-filmow/

Można zobaczyć jak działają polecane przez nas narzędzia czy zapoznać się z funkcjonalnościami platform inwestycyjnych. Co jakiś czas dodajemy nowe filmiki więc warto zaglądać tam w miarę regularnie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liberty Reserve zamknięte, a tak całą sprawę komentuje Mariusz Max Kolonko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na YT jest ciekawy wywiad z byłym traderem Goldman Sachs, który może zmotywować szczególnie młodych inwestorów... :) Polecam.

Part I - 

Part II - 

Part III - 

Part IV - 

Part V - 

Part VI - 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi