Skocz do zawartości

forex podatek 7.0 .html / .pdf


Lucky123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozliczam właśnie transakcje z roku 2020 od zagranicznego brokera chciałem do tego celu użyć programu Forex podatek 7.0, lecz na koncie u tegoż brokera posiadałem więcej niż jedno konto główne miałem ich dokładnie 5 ale zostały one usunięte na moje życzenie. Napisałem email do supportu aby wysłali mi rachunki z tych 5 kont, oczywiście je dostałem lecz w formacie .pdf ktory to format nie moze zostac odczytany przez program forex podatek 7.0  czy istnieje jakaś szansa by program przeczytał ten plik .pdf?. Być może nawet i sam bym to policzył ale używałem na tych kontach roboów które przeprowadziły bardzo dużą liczbę transakcji...

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niestety nie. Takiego scenariusza nie braliśmy pod uwagę przy opracowywaniu programu. Bazujemy na raportach, które może wygenerować platforma. Teraz ci wysłali w PDF, a jutro inni mogą wysłać w excelu - to coś, czego nie dałoby się przewidzieć i opracować skutecznie działającego programu.

Skoro wygenerowali pdf, to pewnie html też mogą. O to bym od nich zabiegał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.02.2021 o 08:16, raposo napisał:

Witaj,

Niestety nie. Takiego scenariusza nie braliśmy pod uwagę przy opracowywaniu programu. Bazujemy na raportach, które może wygenerować platforma. Teraz ci wysłali w PDF, a jutro inni mogą wysłać w excelu - to coś, czego nie dałoby się przewidzieć i opracować skutecznie działającego programu.

Skoro wygenerowali pdf, to pewnie html też mogą. O to bym od nich zabiegał.

Przeciez w internecie jest duzo conventerow np. z pdf przerabia na html albo xls itp
Po przerobieniu tez nie bedzie dzialac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...