Skocz do zawartości

AllianzMarket - ktoś coś wie?


regular_fx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesuje się Forexem od około roku. Znalazłem pewną osobę na instagramie: https://www.instagram.com/zarabiaj.cash/

Nijaka Justyna oferuje sygnały w zamian za rejestracje u brokera (dostaje z tego jakieś % od wygranych pozycji poleconych). Ostatnio zaufałem jej i dokonałem depozytu 250$ no i rzeczywiście sygnały są, zdarzało się że wchodziło 70% i Broker też bez zarzutu.

Teraz zmieniliśmy broker na AllianzMarket, bo jest bardziej przejrzysty (łatwiej go ogarniam), depozyt również 250$ ale Broker oferuje teraz 50% bonusu do pierwszego depozytu. Prawdopodobnie wpłacę tam depozyt, ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was korzystał już z tego AllianzMarket?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ostatnio jest jakiś wysyp "doświadczonych zarabiających", którzy sprzedają swoje sygnały. Ale widzę na przestrzeni ostatnich 15 lat pewną ewolucję. Już nie tylko www i fora tylko instagram, tajne grupy na fejsbukach itd.,. Eleganckie garnitury też wyszły z mody. Skoro 90% inwestorów to faceci, to lepiej działają kobiety :) Ale jedno się nie zmieniło - fotki super fur i stosów PLN-ów :D 

Pewnie nie uwierzysz jak powiem, że to się skończy źle (czyli jak zawsze). Ale póki kwoty małe to można się bawić (mimo to, odradzam). Zatem do meritum Twojego postu.

AllianzMarket - nigdy w życiu nie słyszałem, a w swojej karierze coś czuję, że zbliżam się już do 200 brokerów, których przerobiłem. Jak widzę, że broker sam wrzuca na swojej stronie opinie zadowolonych klientów w tym rzekomo napisaną przez szeroko uśmiechniętego kierowcę z Gdyni to zastanawiam się tylko jak długo to pociągnie :D No ale żeby nie było, że tylko narzekam.

Skoro chcesz tam wpłacić swoje pieniądze, zrób sobie mały test -> ZNAJDŹ DANE TEJ FIRMY, czyli gdzie jest zarejestrowana, jaki jest ich adres, kontakty, ew. licencja do świadczenia tego typu usług ( :D ), biura, powiązane z nią podmioty.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

Korzystam z Allianz Market już od około 3 miesięcy. Moim zdaniem jest ok. Zwykła platforma z fajnym zrozumiałym interfejsem. Wygodne wpłaty i wypłaty. Doradca osobisty jest pomocny i uczciwy. Nic złego na razie nie zauważyłam. Jestem zadowolona ze współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • raposo zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...