Skocz do zawartości

Po godzinach do kina


Akcjonariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie chcecie iść do kina a pooglądać dobry film to możecie odwiedzić poniższe strony.

www.seans24.pl

www.tvfilmy.pl

www.playtube.pl

Strony te są legalne ponieważ znajdują się tam tylko linki do filmów a nie filmy. Jedyną wadą jest to, że po ok 56 minutach będzie was odłonczać. Jeśli macie zmienny adress IP (np. neostrada) to możecie poprostu od nowa włonczyć film, jęsli nie macie zmiennego IP to musicie czekać około godziny. na tvfilmy nie trzeba się logować ale na 2 pozostałych tak(rejestracja jest bezpłatna). Możecie też wpisać w wyszukiwarce "filmy online" a uakże się wam cała masa stron z najnowaymi premierami(a nawet wcześniej). Jednak niezapominajcie, że kino to kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli nie chce wam sie isc do kina polecam serwisy:

www.kinopecetowiec.pl

www.filmio.pl

ja korzystam głównie z tych...mozna na nich obejrzeć filmy on-line.

aby pozbyc sie limitów, na tego typu stronach mozna to obejsc wklejając link na strone www.tv.wrzuc.to po rejestracji, która trwa mniej niz minute...oglądacie film bez limitu :)

proste....szybkie...bez wychodzenia z domu :)

oczywiscie w kinie lepiej sie ogląda filmy...ale dla domatorów to jakas alternatywa :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

W wakacje przeważnie nie ma nic ciekawego/ambitnego... Od wczoraj w Sopocie jest Sopot Film Festiwal. Dużo ciekawych filmów, gdzie fabuła nie zamyka się w "porwali go i zabili" lub "zakochali się, pokłócili, pogodzili i żyli długo i szczęśliwie".

http://www.trojmiasto.pl/sopot-film-festiwal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Ok, przyznać się - kto był już na "Wilk z Wall Street" i jak mu się podobało? :)

 

Oglądałem przedwczoraj i muszę powiedzieć, że mimo 3h trwania filmu, nie nudziłem się. Co prawda, parę scen możnaby skrócić ale za całokształt daję 8/10. Osoby, które oczekują merytorycznego filmu o Wall Street, pokazaniu jak wygląda świat ludzi stamtąd i jak zarabiają (lub tracą), niestety się rozczarują. Nie jest skierowany do wąskiej grupy jaką są inwestorzy. To film dla mas, ale przy tym nie kiczowaty. Niektóre sceny rozbrajają, niektóre przerażają.

 

Cała historia oparta jest na faktach. Jordan faktycznie istnieje i faktycznie trochę w życiu nabroił:

http://en.wikipedia.org/wiki/Jordan_Belfort

 

Ale nie będę więcej zdradzał tym, którzy jeszcze nie widzieli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ostatnio w kinie byłem na Hobbicie Pustkowie Smauga. :) Muszę przyznać, że film jest naprawdę godny polecenia. Producenci, graficy i cała obsada efektów specjalnych stanęła na wysokości zadania, sprawiając nieodparte wrażenie realistycznych scen.

Naprawdę polecam ten film wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...