Skocz do zawartości

ECN broker 1:500


wiesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, polecać nic nie mogę więc tylko przeglądając Twoją listę krótki komentarz.

1) czy jesteś pewien, że Admiral pozwala na otwarcie konta z dźwignią 1:500 Europejczykom? Wcześniej odrzucali takie wnioski ale może już się to zmieniło?

2) nigdy nie słyszałem

3) miałem tam konto - jest ok

4) jak najdalej... :)

5) nieregulowani brokerzy to zawsze loteria. O ile firmy, które są znanymi markami, działającymi na całym świecie, mogą jeszcze dbać o swój image, to małe firmy, aby utrzymać się na powierzchni, mogą ratować się jak tylko się da (albo z natury być chciwe) -> to rodzi szereg konfliktów interesów, które mogą wystąpić. Kilkaset USD można sobie zaryzykować, większe kwoty to już duże ryzyko.

 

Z Australią robi się jednak inny problem. ASIC zapowiada już od roku zmiany, które miały wejść na jesień. Brokerzy z AU mogą mieć zaraz zakaz przyjmowania nie-Australijczyków. Dlatego część z firm z AU wyposażyła się już w dodatkowe regulacje (np. IC Markets - Seszele, AxiTrader - Wyspy Marshalla itd.).

https://forexclub.pl/australia-forex-chce-wprowadzic-regulacje-esma/

Oczywiście, nie wiadomo czy ostatecznie to wejdzie, bo wiele firm zaczęło protestować, choć europejscy brokerzy też protestowali przy ESMA i kompletnie nic to nie dało ;) Ale jeszcze "ratunkiem" jest covid-19.

https://forexclub.pl/koronawirus-zatrzymuje-zmiany-w-australijskiej-dzwigni/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wiesiek napisał:

Witam szukam brokera z dźwignią 1:500 lub trochę mniej.Na oku mam kilku brokerów ,jednak nigdy nie miałem z nich nie korzystałem więc pytam o opinie.

1.Admiral markets 

2.Fusion markets

3.Go markets

4.Hot forex

5.Osprey fx,traders way -brak regulacji

Cóż to za wynalazki wyszukałeś :D Załaduj się do IC Markets. Ze zniżką prowizji będziesz miał tanio jak barszcz. Nie narzekam, chodzi jak złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wiesiek napisał:

W IC jest dźwignia 1:30

Go markets działa od 2006 więc chyba są ok.Dzięki za odpowiedź.

1:30 to w CySEC, 1:500 wcześniej Australia, teraz Seszele, gdzie wszystkich przenieśli. Nie zmieniło się absolutnie nic. Tam gram teraz i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pliki cookies winne zamieszania ;)

Po utworzeniu konta Live można wpisać jego nr w profilu na forum - po pozytywnej weryfikacji aktywujemy wszystkie benefity wynikające z członkostwa w Forex Club.

Zrzut ekranu 2020-09-18 o 11.24.15.png

Więcej można przeczytać tutaj:

https://forexclub.pl/forex-club-panel-klienta-aktywuj-dostep/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, nie mam opcji depozytu przez paypal (mam tam 100$ dorzuce 100$ mam 200 i wymagany depozyt),jaka jest najlepsza metoda wpłaty?Mam konto w pko tylko boję się o koszty przewalutowania oraz opłat podczas wypłacania.Konto stworzyłem z linku oraz podałem kod ib.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Najkorzystniejszą metodą wpłat jest karta powiązana z kontem walutowym - wtedy zasilenie konta jest w pełni bezpłatne i praktycznie natychmiastowe. Ta metoda płatności ma też swoje wady, ale przy małym depozycie to nadal najlepszy wybór.

Szczegóły w artykule:

https://forexclub.pl/zagraniczny-broker-forex-wplata-wyplata-jak-najkorzystniej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...