Sothex

Portale społecznościowe?

Recommended Posts

Jak odnosicie się do portali społecznościowych, czy widzicie w nich duży zarobek, korzystacie lub korzystaliście ? Uważam że to dobry kawałek chleba, jednak czasowy i każdy z nich wymiera po jakimś czasie, jedzony przez kolejne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zacząć trzeba od tego, że wiele portali społecznościowych się nie przebija wśród pozostałych i pozostają na marginesie, mało liczne. Trzeba sporo pieniędzy włożyć w rekamę, żeby być na pierwszym miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Portale społecznościowe by przyciągnęły potrzeba dobrze wykonać skrypt i na bieżąco go udoskonalać. Do tego jest również potrzebna wiedza i nie jeden administrator portalu, jeżeli się chce działać na naprawdę dużą skalę, gdyż do tego jeszcze dochodzi pozycjonowanie, pisanie treści, opieka nad serwerem dedykowanym. Własnie, serwer dedykowany... Również już gdy mamy rozbudowany skrypt, musi być, a to kolejne koszta.

Trzeba to wszystko robić na bieżąco, co szybko przyniesie zmęczenie fizyczne jak i psychiczne, ale i tak się nie przebije już i tak sławnego np. Facebook, ewentualnie dorówna się N-K w Polsce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz