Skocz do zawartości

Szukam brokera do scalpingu


wiesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

IC Markets oferuje więcej, Tickmill taniej. Tak to można jednym zdaniem podsumować. Trudno powiedzieć wprost który jest lepszy, bo każdy ma swoje wady i zalety. Nie wiem co jest dla Ciebie priorytetowe.

IC Markets ma więcej platform: MT4, MT5, cTrader - do wyboru, do koloru. Dodatkowo jest wymagany niższy depozyt zabezpieczający, a i samych instrumentów jest cała masa. Tutaj rabat prowizji Forex Club wynosi -21%, ale same prowizje są wyższe niż w T.

Z drugiej strony Tickmill ma chyba jedne z najniższych spreadów na DAX. Ale do dyspozycji mamy tylko jedną platformę (MT4), ograniczoną ilość instrumentów (ok. 70), wymagany standardowy depozyt zabezpieczający. Na plus są jednak konta prowadzone w PLN (w ICM tylko waluty obce). Rabat prowizji Forex Club wynosi -10%.

Pod względem egzekucji zleceń obaj wypadają bardzo solidnie więc nie powinieneś tutaj odczuwać jakiejś różnicy.

Mam nadzieję, że pomogłem - daj znać na co padł wybór i zapraszam do skorzystania z oferty rabatowej Forex Club ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie mam kont realnych więc moje porówananie może byc subiektrywne ,ale w spredach na złocie daxie us500 tickmill wypada lepiej.Są to minimalne wartości,jednak na tickmillu moge dokonać zlecenia 0.01 lota , a na ic są tylko kontrakty-1.0 lota i wyżej (na daxie).Na walutach lepiej wypada ic i to o wiele jeśli mówimy o mniej prestiżowych parach -eurnzd  na tickmillu spread 25 .na ic tylko 5.Zarejestruję się z linku na -10% (rabat działa na koncie demo?) stworze konto demo o takiej samej ilości gotówki jaką zamierzam wpłacić i zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty mają różne wartości w zależności od brokera - to specyfika kontraktów CFD. Trzeba patrzeć na depozyt zabezpieczający i wartość transakcji.

Tutaj tabelka do porównania:

https://forexclub.pl/brokerzy-forex-dax-porownanie/

I masz rację - na mniej popularnych parach walutowych IC Markets wypada lepiej. Na głównych np. Eur/Usd taniej jest w Tickmillu.

Rabaty działają tylko na kontach Live.

Warunki opisujemy na tych podstronach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem tickmilla ,myślę że można im zaufać ,mają to co potrzebuje (niska prowizja mt4).Mają konto w polskim banku to jeśli założe konto live w pln to oni sami wysyłają dokumenty do rozliczenia pitu czy sam muszę to zrobić i jak to wygląda w innej walucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tickmill jest brokerem zagranicznym, czyli nie ma obowiązku wysyłania PIT-8C (tylko polskie DM mają taki nakaz ustawowy). Ale rozliczenie to nic trudnego - w przypadku PLN Tickmill przygotowuje gotowe wartości do wpisania w PIT (wpisać trzeba samemu ;) ), a dla walut obcych jest nasz nieśmiertelny Program Podatek, który robi całą czarną robotę w kilka sekund.

Szczegóły: https://forexclub.pl/program-forex-club-podatek-w-wersji-6-0-juz-dostepny-2020/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...