Skocz do zawartości

Tickmill ochrona przed ujemnym saldem


aokon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiecie może jak wygląda sytuacje z ochrona przed ujemnym saldem w Tickmill. Jestem w trakcie zakładania konta ale nie mogę dostać konkretnej odpowiedzi na pytanie dotyczące warunków likwidacji potencjalnego debetu.

 

informacje ze każdy przypadek jest badany i decyzja zelży od sposobu handlowania i warunków rynkowych. Ale co to wlasciwie znaczy?

Czy ktoś może dostal bardziej wyczerpującą odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Badałem, pytałem, rozmawiałem :) I już śpieszę wyjaśniać.

Ochrona przed debetem nie jest bezwzględna, czyli nie jest zagwarantowana w umowie, ale sam broker przyznaje, że takową zapewnia. Dlaczego nie ma jej w umowie? Z obaw o nadużycia, których mogą dopuszczać się nieetycznie działający traderzy. Głównie mam tu na myśli Chińczyków, którzy są wyjątkowo cwani i kreatywni w tej kwestii, a szczęście w nieszczęściu Tickmilla, że mają tam sporo klientów (ciężki ale duży rynek).

Ideą samej ochrony jest zapewnienie, że trader nie będzie musiał bać się o zadłużenie powstałe w wyniku nieoczekiwanej sytuacji, która wystąpiła na rynku. I tutaj Tickmill deklaruje umorzenie debetu. Wiesz, lewar 1:500, większa zmienność, luka weekendowa, hedge i teoretycznie można całkiem nieźle na tym wychodzić regularnie "zadłużając" sobie jedno z dwóch kont i zarabiać na różnicy ;) 

Alternatywą jest Vipro Markets. Broker należący do Tickmilla ale zarejestrowany pod cypryjskimi regulacjami. U nich ochrona jest już wpisana w regulamin, ale o tym zadecydował CySEC, który wprowadził taki obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...