Skocz do zawartości

Metatrader 4 wywala


Logic1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W takiej sytuacji najpierw trzeba przejść standardową procedurę -> ustalić czy dotyczy to konkretnego MT4, czy jakiegokolwiek... Czyli na początek zainstalowanie MT4 innego brokera - zobacz czy ją też będzie wywalać. Jeśli tak, odinstaluj wszystkie, zainstaluj ponownie w innym miejscu docelowym. Uruchom z uprawnieniami administratora. Jeśli dalej jest to samo, to znaczy, że coś gryzie się w samym systemie.

Być może robiłeś ostatnio jakieś aktualizacje Windowsa? Może będzie trzeba zrobić przywrócenie systemu lub porządek w rejestrze systemowym (są do tego osobne aplikacje). Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 11/28/2017 o 3:49 PM, raposo napisał:

Hi,

In such a situation, first you have to go through the standard procedure -> determine whether it applies to a specific MT4 or any ... So, at the beginning, install the MT4 of another broker - see if it will also trigger it. If so, uninstall all, reinstall to another destination. Run with administrator privileges. If it's still the same, it means that something is biting into the system itself.

Perhaps you have done some Windows updates recently? You may need to do a system recovery or a clean system registry (there are separate applications for this). Should help.

Dziękuję za informację. Po prostu mi się to przydarzyło. Zrobiłem aktualizacje systemu Windows i platforma MT4 się zawiesiła. Myślałem, że sam MT4 nie działa, ale tak jak powiedziałeś, aby zrobić czysty rejestr systemu. Zrobiłem to i teraz działa z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...