sarus90

Inwestycja w blockchain - da zarobić ?

Recommended Posts

W styczniu 2017 r. zaplanowana jest premiera nowej krypto-waluty, o roboczej nazwie MCC. Na ten miesiąc przygotowywana jest również premiera platformy My Crypto World, za pomocą której będzie możliwe dokonywanie wszelkich operacji na krypo-walutach. Chcąc osiągnąć satysfakcjonujące pasywne zyski, można już teraz przystąpić do tematu, a mamy szansę stać się współwłaścicielami platformy. 
Wiele osób słyszało nazwę blockchain, ale nie do końca wie, co to właściwie jest. Blockchain jest bardzo dobrze znaną metodą wymiany środków finansowych, która – jak przewidują specjaliści – w przyszłości może stać się sposobem na przykład dystrybuowania zasiłków czy przeprowadzenia bezpiecznego głosowania. Wszelkie informacje na temat blockchain jak również inwestowania w krypto-waluty można znaleźć na stronie mcw-optimist.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hm, ciekawe brzmi. Ja jestem teraz na etapie wdrażania, popularniejszej platformy, też walutowej   https://www.tms.pl/forex-investing  może kojarzysz. Na razie czytuje, zdobywam wiedzę, bo nie ukrywam że bardzo zainteresował mnie ten rynek i te formy inwestycji. Z wyliczeń finansistów i analityków wygląda na to, że zyski można osiągnąć szybko małym wkładem. O giełdzie mam nieco pojęcie, nie o rynku walutowym, ale myślę, że jest to kwestia zdobycia wiedzy i doświadczenia, na razie obserwuję, zobaczymy co będzie z tego dalej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta