sarus90

Inwestycja w blockchain - da zarobić ?

Recommended Posts

W styczniu 2017 r. zaplanowana jest premiera nowej krypto-waluty, o roboczej nazwie MCC. Na ten miesiąc przygotowywana jest również premiera platformy My Crypto World, za pomocą której będzie możliwe dokonywanie wszelkich operacji na krypo-walutach. Chcąc osiągnąć satysfakcjonujące pasywne zyski, można już teraz przystąpić do tematu, a mamy szansę stać się współwłaścicielami platformy. 
Wiele osób słyszało nazwę blockchain, ale nie do końca wie, co to właściwie jest. Blockchain jest bardzo dobrze znaną metodą wymiany środków finansowych, która – jak przewidują specjaliści – w przyszłości może stać się sposobem na przykład dystrybuowania zasiłków czy przeprowadzenia bezpiecznego głosowania. Wszelkie informacje na temat blockchain jak również inwestowania w krypto-waluty można znaleźć na stronie mcw-optimist.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

hm, ciekawe brzmi. Ja jestem teraz na etapie wdrażania, popularniejszej platformy, też walutowej   https://www.tms.pl/forex-investing  może kojarzysz. Na razie czytuje, zdobywam wiedzę, bo nie ukrywam że bardzo zainteresował mnie ten rynek i te formy inwestycji. Z wyliczeń finansistów i analityków wygląda na to, że zyski można osiągnąć szybko małym wkładem. O giełdzie mam nieco pojęcie, nie o rynku walutowym, ale myślę, że jest to kwestia zdobycia wiedzy i doświadczenia, na razie obserwuję, zobaczymy co będzie z tego dalej. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz