Skocz do zawartości

Gallant Capital Markets


GCMPoland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gallant Capital Markets jest firma powstałą w 2008 roku,  posiada swoje biura w Nowym Jorku przy Wall Street. Regulacja jest zabezpieczona przez FSC na BVI. Jurysdykcja ta zapewnia efektowne i przyjazne dla klientów prowadzenie biznesu - dbając o ich bezpieczeństwo, poprzez segregację kont, zabezpieczenie funduszu gwarancyjnego oraz o poufność, która jest priorytetem.

 

Działamy na postawie modelu STP/DMA, a nasi klienci z Polski i z UE, mogą korzystać z tej samej oferty produktowej jak klienci z innych krajów - bez zbędnych ograniczeń - ta sama specyfika konta, te same spready, a także ta sama dźwignia.
 
Dbałość o bezpieczeństwo klientów jest także potwierdzona, tym iż wypłaty obsługujemy w ciągu 2 dni roboczych (a 89% wypłat, nawet tego samego dnia roboczego)
 
Dla naszych klientów oferujemy dźwignie 1:400 na rachunkach denominowanych w głównych walutach, jak też w PLN. Bonus do $2500, przy pierwszym depozycie. Oferujemy również wiele sposobów dokonywania wpłat:  przelew bankowy, płatność karta kredytową, a także skrill, neteller, webmoney.  
 
Szczegóły są dostępne poniżej: 
 
Zapraszam do dyskusji, chętnie opowiemy na wszelkie pytania.  
tel. 512-913-614
e-mail agnieszka@pl.fxpass.com 

post-1000927-0-31902200-1458207568_thumb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nowych klientów otrzyma bonus do depozytu w wysokości do $2500, w zależności od wysokości pierwszego depozytu.

Dodatkowo dla każdego klienta, który przyprowadzi zainteresowaną osobę dodatkowy bonus w wysokości 100 USD - dla polecającego oraz 50 USD dla przyprowadzonej osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatny Rachunek próbny.

 

Wypróbuj realizację transakcji walutowych bez żadnego ryzyka w środowisku transakcyjnym online. dzięki bezpłatnemu rachunkowi próbnemu.

 


 

Próbny rachunek transakcyjny to doskonała praktyka dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoja przygodę z rynkiem forex.

 

Prowadź transakcję bez żadnego ryzyka! 

 

Pozdrawiamy Gallant Capital Markets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

STP/DMA
Dla klientów Gallant Capital Markets najważniejsza jest uczciwość transakcji, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do ich przejrzystość. 
Większość inwestorów na ryku forex zadaje sobie pytania: 

 

Czy wystawiłem transakcję we właściwej cenie?
Czy mój broker wykorzysta moje zlecenie, aby uzyskać wyższy zysk? 
Czy uzyskuję wszelkie możliwe korzyści (najlepszą cenę rynkową), czy tylko niektóre, a może nie uzyskuję żadnych? 
Czy wnoszę opłaty brokerskie w rozsądnej wysokości? 
Ile mój broker zarabia na moich transakcjach? 
Czy mój broker działa na moją szkodę?

 

Wszystko zaczyna się od złożenia zlecenia
My przyjmujemy twoje zlecenie– W celu zagwarantowania Ci najlepszej możliwej płynności oraz najlepszej ceny rynkowej współpracujemy z bardzo szerokim gronem   dostawców płynności, między innymi z najlepszymi bankami. 

 

Dostawcy płynności składają zlecenie- dostawcy płynności składają najlepsze oferty cenowe po których mogą zrealizować Twoje zlecenie. Ceny uzyskane od naszych dostawców płynności są w 100% przejrzyste i możemy je w dowolnym czasie ujawnić. 

 

Ustalamy najlepsza możliwa cenę – nasz zaawansowany system IT oraz oprogramowanie do tworzenia zestawień cen, umożliwia nam natychmiastowe ustalenie wykazu ofert wszystkich naszych dostawców płynności. Natychmiast analizujemy je i ustalamy najlepszą w danym momencie cenę. 

 

Doliczamy marże i realizujemy Twoje zlecenie- Realizujemy zlecenie dosłownie w ciągu paru milisekund, bez udziały pośredników i czynnika ludzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...