long.trader

Selvita - pogłębienie korekty ?

Recommended Posts

http://comparic.pl/selvita-slv-analiza-na-zamowienie-3/

 

Działalność Emitenta skupia się na pracy badawczo-rozwojowej polegają na prowadzeniu szeregu innowacyjnych projektów głównie z obszaru onkologii, chorób ośrodkowego układu nerwowego, w tym choroby Alzheimera oraz immunologii.

selvita-w1-1024x478.png

 

Wykres tygodniowy wskazuje aktualnie na panujący długoterminowy trend wzrostowy. Obecnie mamy jednak do czynienia z korektą. Spoglądając wstecz wydaje się, że kolejny raz może to być typowa korekta składająca się z dwóch ruchów spadkowych. Patrząc z tej perspektywy wydaje się, że spadek nawet w rejon 15 zł nie zmieni pozytywnego układu dołków i szczytów.

selvita-d1-1024x479.png

Wykres dzienny ma negatywne zabarwienie. Niedawno doszło do przełamanie ponad rocznej linii trendu wzrostowego i doszło do jej re-testu od dołu, który zakończył się również na lokalnym oporze 22 zł. Obecnie cena oscyluje na kluczowym wsparciu okolic 18,80 zł jakie wyznacza m.in. poprzedni dołek. Jeżeli nastąpi przełamanie tego wsparcia, co wydaje się być prawdopodobne, to cena powinna spadać na niższe poziomy, przynajmniej do okolic 16 zł, a kolejne kluczowe wsparcie znajduje się w rejonie 14 – 14,50 zł. Na najbliższy okres czasu prognozuję więc pogłębienie korekty, choć dopóki aktualne wsparcie utrzymuje się, nie można niczego przesądzić. Należy pamiętać, że w obecnym trendzie kurs wzrósł o ponad 180% w niewiele ponad rok i większa korekta nie jest niczym nadzwyczajnym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz